A TAKTO DOPADOL SÚŤAŽNÝ VÍKEND PRE EXTRIFIT

A TAKTO DOPADOL SÚŤAŽNÝ VÍKEND PRE EXTRIFIT

Autor článku: Extrifit Slovakia

 

 

 

 

Dovoľte nám  vrátiť sa  k úspešnému víkendu a predovšetkým potom k výkonom športovcov, akokoľvek spätých so značkou Extrifit . Ďalej vnútri článku nájdete aktuálny videorozhovor s Vojtom Koritenským .

 

 

 

 

 

Vojto Koritenský- 5. Miesto Body Power 2015

 

 

 

Akokoľvek sa zdá 5. miesto v kontexte nasledujúcich výsledkov ostatných nie úplne oslnivé , opak je pravdou . Hovoríme totiž o profesionálnej súťaži . O konkurencii kulturistov , ktorí prvými miestami a tituly v amatérskej divízii už dávno prešli. Nie inak je tomu aj u Vojtu Koritenského , ktorý po tituloch Mr. Olympia Amateur a víťaza Arnold Classic začína prakticky od začiatku . Napriek tomu je za túto príležitosť , ktorá ho vystavuje novým výzvam , rád . Viac v priloženom aktuálnom rozhovore .

 

 

 

 http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-mozolani-179_798cd8ec3c6cfbeaeeea95ace1d23f15.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabina Pleváková - Majsterka Európy junioriek i žien

 

 

 

Možno si po piatom mieste na Mozolani Classic mnohí mysleli, že hviezda Sabiny začína zhasínať . Škaredo sa pomýlili . Sabina na Španielských  Majstrovstvách  Európy túto myšlienku vyvrátila s razanciou úderu Mika Tysona v časoch jeho najväčšej slávy . Vyhrala  absolútne ME junioriek a zároveň aj ME žien vo svojej kategórii , tomu sa hovorí dominancia . A to , prosím pekne , tretíkrát za sebou . No  , ako sa zdá , stroj na víťazstvo sa nezastavil  , maximálne stratil sekundu potrebnú k preradeniu na ešte vyššiu rýchlosť .

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-1_43c9cda761cdb992b781f12cb0f842a5.jpg

 

 

 


Timea Trajtelová - Majsterka Európy junioriek

 

 

 

Prechod od Natural do brutálnej konkurencie v IFBB mnohí Timei odhovárali . Timea však dobre vedela , že ak chce skutočne preraziť , musí sa stretávať s tými najlepšími . Preto na sebe cieľavedome pracovala a postupnými krôčikmi sa stávala jej postava konkurencieschopnejšia a konkurencieschopnejšia . Až sa nakoniec stala sama počas tohto  víkendu konkurenciou najťažšou  pre zvyšok početného štartového poľa a výsledkom jej progresu je vytúžený titul Majsterka Európy .

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-2_43c9cda761cdb992b781f12cb0f842a5.jpg

 

 

 

 

David Příkop - Majster Európy juniorov

 

 

 

David je jedným z prvých členov Extrifit Clubu . Za tú dobu som poznal, že ide o mimoriadne nadaného mladíka . Jeho koncepcia postavy a oku lahodiace tvary svalových skupín sú skutočne mimoriadne. David , spoločne s jeho trénerom Vítkom Sahulom  , urobil pre tento rok prudký výkonnostný skok, pridal na objemoch svalov, bez toho, aby stratil z jeho ukážkovej estetiky postavy a stal sa tak jedným z najzaujímavejších juniorských Majstrov Európy posledných rokov .Naviac zaznamenal najlepší výsledok z pánskej časti našej reprezentácie . Uvidíme, ako ďalej naloží so svojím talentom , ale je zjavné , že o Dávidovi by sme mohli ešte počuť v budúcnosti .

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-3_43c9cda761cdb992b781f12cb0f842a5.jpg

 

 

 


Norbert Zajac - 4 . miesto ME mužov

 

 

 

Norbert celú jarnú časť sezóny preukazoval vysoký športový štandard so zjavným zlepšením výkonnosti oproti minulým rokom . K jeho prednostiam patrí estetická ľúbivá postava bez zjavných slabín a dobré načasovanie formy , hoci sa na ňom dlhá sezóna predsa len podpísala úbytkom svaloviny . Je teda zrejmé , že potrebuje nabrať viac hmoty, aby sa dokázal lepšie presadiť v budúcnosti . Vôbec ale nepochybujem o tom, že sa to tomuto ctižiadostivému mladému mužovi podarí .

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-4_43c9cda761cdb992b781f12cb0f842a5.jpg

 

 

 

 

David Oravec- 10. miesto na ME

 

 

 

V prípade Davida nemôžeme poprieť, že išlo o jediné sklamanie nášho očakávania . Skutočne sme boli pripravení na ovácie Dávidovho víťazstva . David však bohužiaľ narobil v príprave veľa chýb a forma zďaleka nezodpovedala jeho ambíciám . Dobré je, že David nie je plačko  , ktorý by zvaľoval vinu na všetkých okolo seba , ale je si dobre vedomý toho, že takto to nabudúce vyzerať nesmie. A či by som mal na niekoho staviť, že nabudúce urobí formu , z ktorej nám spadne brada , ukážem na Davida . David má naďalej plnú dôveru značky Extrifit a ja viem, že on ju nesklame . Teším sa na jeho ďalší štart .

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-5_43c9cda761cdb992b781f12cb0f842a5.jpg

 

 

 

 

P.S. A jedna zaujímavosť na záver . Pamätáte si na tú pôvabnú modrookú blondínku , ktorá na minuloročnom tripu Extrifit Teamu po Slovensku cvičila s Vojtom na jednom z Extrifit Training Day ? Vtedy toto dievča koketovalo s myšlienkou, že by skúsila svoje šťastie na bikiny súťažiach . Dostalo sa jej ubezpečenie , že jej vrodené dispozície sú takmer dokonalé pre kategóriu Bikiny Fitness . Dnes je Vanessa Hrubovčáková tretia na Majstrovstvách Európy ! Sme radi , že náš Extrifit Training day navštevujú budúci šampióni a šampiónky a možno  im dodáme štipku tej motivácie navyše .

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-6_c5caa21fccc9b8aa7a3a05c4a869a606.jpg

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-me-7_c5caa21fccc9b8aa7a3a05c4a869a606.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre: