ADRIÁNA HALASOVÁ - NOVÝ ČLEN EXTRIFIT SLOVAKIA TÍMU

Adriána má len 16 rokov a za sebou len dve súťaže na Slovensku , no aj napriek tomu sa pri svojom debute umiestnila medzi ženami na krásnom 8. mieste a tam sme si ju prvý krát všimli ako talentovanú a sympatickú pretekárku . Už na svojej druhej súťaži zažiarila a skončila na 3. mieste za skúsenou Tímeou Trajteľovou a Klaudiou  Medžovou . 

Adriána študuje na bilingválnom  gymnázium v Trenčíne kde patrí medzi najlepšie študentky . S cvičením začala pred 2 rokmi a plánuje sa tomuto športu venovať naplno . Predtým ako sa začala venovať bikini fitness sa venovala tancu . Pod vedením Sabíny Plevákovej chce tento rok zabojovať o miestenku v reprezentácii a následne reprezentovať Slovensko na ME , ktoré sa konajú v Španielskej Santa Sussane . 

My sme už dlhšie hľadali mladú a ambicioznú bikinárku ktorá by reprezentovala našu značku a Adriána splnila všetky naše kritéria ktoré by úspešná bikini fitnesska mala spĺňať .

Viac informácií o Adriáne , o jej úspechoch a výsledkoch vám budeme prinášať na našom webe priebežne počas celého roka . Osobne sa s Adriánou budete môcť stretnúť už čoskoro na pripravovaných akciách na Slovensku o ktorých sa dozviete už čoskoro :) 

 

 

 

 

 

Produkty v článku

Súvisiace články

DAJTE SVOJMU TRÉNEROVI ŠANCU

DAJTE SVOJMU TRÉNEROVI ŠANCU

Na svojom pupku ste pracovali desať rokov. Na svojom ochabnutom, zdevastovanom tele tiež . A po trénerovi chcete výsledky za 14 dní ? Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.