Aký je najlepší spaľovač tukov?

Za každým osvedčeným spaľovačom tukov nachádzame stimulanty na podporu metabolizmu. Rovnako dôležité sú podmienky pre účinnú termogenézu v tele. Za predpokladu, že vybrané produkty spĺňajú obe základné kritériá, dochádza k hlavným princípom spaľovania tukov. Podrobne ich vysvetlíme už v tomto príspevku a ich účinky prezentujeme vďaka vašim obľúbeným spaľovačom tukov.

Funkčné spaľovače tukov

Zdôrazňujeme hneď v úvode, že najlepší spaľovač tukov je funkčný a účinný pre každý rutinný aj špecifický redukčný problém. Podporuje metabolizmus tukov, prípadne vytvára „blokádu“ pre absorpciu tukov a sacharidov zo stravy.

Spaľovače tukov bližšie určujeme ako:

1. Komplex stimulantov prítomný pri premene tukov na energiu

Podľa toho za komplexné spaľovače tukov najčastejšie považujeme produkty na báze L-karnitínu a synefrínu. L-karnitín prispieva pri vstrebávaní mastných kyselín. Mastné kyseliny tu pôsobia ako palivo, čím dokážu zlepšiť športový výkon popri úspešnom spaľovaní.

Náš tip na Extrifit L-karnitín spaľovač tukov

Už v základnej ponuke prezentujeme účinný spaľovač tukov na princípe veľmi silnej dávky L-karnitínu. Konkrétne ide o 1200 mg v 10 ml nápoja. Považujeme ho za energizér pre vylepšené využitie tukov ako zdrojov energie.

Medzi novinkami je karnitín spaľovač vo forme gélu. Tým, že je vhodný na okamžitú konzumáciu, stáva sa praktickým a veľmi obľúbeným doplnkom k strave. Taktiež v ňom nachádzame vylepšené využitie tukov, zároveň aj zdroje energie pred tréningom.

 

Viete, že spaľovač vo funkcii zdroja energie sa stáva osvedčeným stimulantom? V praxi dodáva telu nevyhnutnú energiu pre intenzívnejší tréning a v konečnom dôsledku pre spaľovanie väčšieho množstva kalórií.

 

Ďalším novým, viacfunkčným spaľovačom tukov je ochutený tréningový nápoj pre pravidelný pitný režim. Zabezpečuje, aby nedošlo k výraznej strate tekutín, až k dehydratácii. Jedným z negatívnych dôsledkov by bolo spomalenie metabolizmu, neefektívne spaľovanie tukov.

2. Komplex stimulantov na obmedzené ukladanie tukov z jedla (tzv. blokády)

V bežnom komplexe spaľovačov tukov ide o znížený príjem spomínaných makronutrientov tráviacim traktom. Tieto účinky predstavujú napr. CLA spaľovače. Fungujú na princípe mastných kyselín.

Náš tip na Extrifit CLA spaľovač tukov

Konkrétne ide o konjugovanú kyselinu linolovú spomedzi omega 6-mastných kyselín. Okrem obmedzeného ukladania tukov podporuje rast svalov a prispieva k regenerácii organizmu.

3. Viacfunkčné spaľovače ako „blokády“ a stimulanty tukového mechanizmu

Sú to spaľovače na princípe látky synefrín. Fungujú pre lepšie spaľovanie tukov, potláčajú chuť do jedla a zvyšujú účinky termogenézy v tele.

Náš tip na Extrifit Synefrín spaľovač tukov

V ponuke nájdete suplement pre metabolizmus tukov, zároveň vďaka obsahu kofeínu aj pre zvýšenie vytrvalostného výkonu. V produkte rozhodne nechýba ani L-karnitín ako najpoužívanejšia látka pre všetky obľúbené spaľovače tukov.

 

Aký je najlepší spaľovač tukov?

 

4. Spaľovače tukov na princípe termogenézy v tele

Fungujú na princípe vylepšenej látkovej premeny. Prejavujú sa zvýšenou telesnou teplotou a zrýchleným pulzom počas tréningu. Pozitívnym dôsledkom je spotreba väčšieho množstva kalórií. Termogénne spaľovače obsahujú predovšetkým kofeín a synefrín.

Náš tip na Extrifit Termogénny spaľovač tukov

Predstavujeme thermogenic synefrín na stimuláciu tvorby tepla a pre zvýšený energetický výdaj. Všetko funguje aj bez fyzickej záťaže. Dostupné sú ako tablety alebo v gélovej forme.

 

Viete, aký je jeden z najobľúbenejších špecifických spaľovačov tukov? Ide o najlepšie spaľovače tukov pre ženy.

 

Rozlišujeme spaľovače podľa anatomických špecifík alebo na princípe hormonálnych zmien v ženskom tele. Vďaka tomu vieme použiť konkrétny spaľovač pre ženské rizikové partie alebo ich zaradiť v špecifickom období (popôrodné, v prechode a pod.).  

 

Produkty v článku

Súvisiace články

Koľko gramov bielkovín denne?

Koľko gramov bielkovín denne?

Bielkoviny patria k základným makronutrientom v rámci každodennej vyváženej stravy. Ich optimálny príjem závisí od viacerých faktorov. Najviac posudzovaný je výpočet podľa váhy a výšky, ale aj podľa nastavených cieľov (chudnutie, rysovanie). Tieto aj ďalšie okolnosti bližšie určujú, koľko gramov bielkovín denne sa odporúča prijať. Zobraziť celý článok

Kedy užívať magnézium?

Kedy užívať magnézium?

Optimálna doba a okolnosti, kedy užívať magnézium, prispievajú k zdraviu tela už na bunkovej úrovni. Dostatočný príjem magnézia (horčíka) skvalitňuje naše fungovanie po fyzickej aj duševnej stránke. Preto radi participujeme na odpovediach ohľadom užívania magnézia.   Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.