EXTRIFIT HLAVNÝM PARTNEROM EVL'S PRAGUE SHOWDOWN !

Súťaž EVL 's Prague už v súčasnosti netreba predstavovať žiadnemu fanúšikovi kulturistiky a fitness. Súťaž usporiadaná prvýkrát v roku 2012 si získala za svoju krátku históriu renomé jednej z najvýznamnejších svetových súťaží, kde o zaujímavé finančné prémie súťažia tý najlepší kulturisti a bikiny fitnessky planéty.

S potešením môžeme prehlásiť, že spoločnosť Extrifit je partnerom tejto významnej udalosti od jej zrodu až po posledný ročník. Nechýbali sme na žiadnom ročníku a tak, ako rástla kvalita a ohlas súťaže, rástla aj produkcia a portfólio produktov našej značky. Spojenie Extrifit a EVL 's zaisťovalo návštevníkom vždy nevšedné zážitky zo stretnutí  našej a svetovej športovej  špičky, rovnako tak ako zoznámenie s najnovšími trendmi v oblasti športovej výživy. A tak to bude aj naďalej, lebo kde je špičková kulturistika a fitnes, tam nechýba ani špičková kvalita produktov značky Extrifit. Dlhoročná úspešná spolupráca preto pre tento ročník vyústila v logický krok.

ZNAČKA EXTRIFIT  SA STÁVA HLAVNOM PARTNEROM EVL'S PRAGUE SHOWDOWN 2017!

A ako už podtitul súťaže, Europe 's grandest power, bodybuilding and fitnes festival, napovedá, EVL' s ponúkne tento rok skutočný športový sviatok. Nebude sa jednať iba o kulturistiku a fitness, ale na svoje si prídu aj milovníci silových disciplín, streeworkoutu, crossfitových disciplín, poledance a mnoho ďalšieho. EVL 's tak zdvihla už aj tak vysokú latku ešte vyššie a Extrifit sa nenechá zahanbiť.

Fanúšikovia našej značky sa môžu tešiť na kompletný Extrifit Team, z ktorých mnoho členov bude bojovať v niektorých z kategórií celého festivalu, nové produkty, čakajte tri výstavné expozície Extrifit, vrátane nového väčšieho stánku s našimi Extrifit Girls, špičkový seminár členov Extrifit Teamu v piatkový večer a to v cene vstupenky, to všetko v dňoch konania EVL 's a s mnohými ďalšími prekvapeniami pre našich fanúšikov.

Samozrejmosťou budú aj súťaže o vstupenky organizované na našich facebookových stránkach a na chystanom Extrifit Training Day v septembri. Skrátka, aj tentoraz si to všetci poriadne užijeme a budeme radi, keď pri tom budete s nami.

 

Fotogaléria

Produkty v článku

Súvisiace články

Ako naštartovať metabolizmus?

Ako naštartovať metabolizmus?

Energia je pre život nevyhnutná. Ľudský organizmus ju prijíma v rôznych formách, čo sa neskôr prejavuje na komplexnej látkovej premene. V zdravom organizme funguje na princípe rozkladu zložitých makromolekúl z prijatej stravy na cieľovú využiteľnú energiu pre základné životné funkcie. Ide o procesy metabolizmu, ktoré fungujú normálne, zrýchlene alebo spomalene, o čo viac premýšľame, akonaštartovať metabolizmus. Zobraziť celý článok

Efektné 10-minútové cviky na brucho

Efektné 10-minútové cviky na brucho

Brušné svalstvo obzvlášť pridáva na vizuálnom dojme z celkovej postavy. Formovanie je teda základ, ale má isté zásady. Jednou z najdôležitejších je pevná vôľa a výdrž. Tieto dva princípy kombinujeme najmä pri krátkodobých, ale zato náročných cvičeniach. Za také považujeme vybrané 10-minútové cviky na brucho. Ktoré sú to a čo vôbec treba vedieť oprecvičovaní brušných svalov?  Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.