EXTRIFIT NA SVETOVEJ A DOMÁCEJ SCÉNE

Súťažná sezóna je v plnom prúde a my tu máme ďalšiu várku skvelých umiestnenie vo farbách Extrifit nielen z domácich pódií, ale aj tých svetových, profesionálnych. A tými začneme. Ako prvá správa víkendu k nám dorazila informácia z juhoamerického Arnold Classic, konkrétne zo Sao Poula o postupe Tomáša Kašpara do finálovej pätice, kde obsadil skvelé piate miesto. Tomáš sa tak pomaly, ale isto posúva medzi ťažkotonážnych  profikulturistov , ktorí sa pravidelne umiestňujú na  finálových  umiestneniach  na organizovaných súťažiach, a snáď sa raz tiež dočká vytúženého postupu na Mr. Olympia. Na druhej  strane ... s kým z nás si robí Arnold selfíčka, že ? :-)

Naopak, Vojta Koritenský je už stálicou Top 5 a mimo najprestížnejšej súťaže sveta akou je Mr. Olympia sa vo finále umiestňuje už pravidelne. K absolútnemu prieniku do špičky bude musieť nabrať svalovú hmotu až na hranicu 212 libier, k čomu mu ešte nejakých 6-7 kíl chýba. Akonáhle sa mu to podarí, vzhľadom k svojej symetrii, úzkemu pásu, vynikajúcim chrbtovým postojom a geneticky danej tvrdosti svalstva bude patriť k horúcim favoritom na víťazstvo v každej súťaži. Tentoraz v ťažkej konkurencii obsadil 5. miesto a to práve vďaka ľahko subtilnemu  dojmu oproti súperom.

Adriána halasová oslávila nedávno 17 rokov no aj napriek tomu sa zúčastnila Majstrovstiev Slovenska Žien v Žiari nad Hronom kde pri svojom tohtoročnom debute obsadila krásne 4. miesto so stratou jedného bodu . Adriána pokračuje v súťažení Ďalej a už tento víkend ju budete môcť vidieť na MS juniorov v Starej Ľubovni a na PATRICOT CUPE vo Vranove . 

Prvým členom EXTRIFITSLOVAKIA oddielu sa stal len 18 ročný Filip Filkorn ktorý svoju úplne prvú súťaž absolvoval v Michalovciach na EXTRIFITSLOVAKIA CUP . Pod vedením trénera Tomáša Tbačiara sa Filip umiestnil na skvelom 3. mieste a jeho ďalšou súťažou bude PATRIOT CUP vo Vranove .  

Všetkým držíme prsty aby sa im podarilo dosiahnuť vytýčený cieľ :) 

 

Produkty v článku

Súvisiace články

DAJTE SVOJMU TRÉNEROVI ŠANCU

DAJTE SVOJMU TRÉNEROVI ŠANCU

Na svojom pupku ste pracovali desať rokov. Na svojom ochabnutom, zdevastovanom tele tiež . A po trénerovi chcete výsledky za 14 dní ? Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.