EXTRIFIT PREDSTAVUJE DVOCH NOVÝCH ČLENOV EXTRIFIT TEAMU

 

 

 

 

 

Obaja športovci, vekom ešte juniori, pochádzajú zo Slovenskej  Republiky a v očiach Extrifit sa jedná o dva mimoriadne talenty naprieč Českou  aj Slovenskou republiku a to napriek tomu, že obaja sú typovo diametrálne odlišní.

 

 

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifit-team-1_3792f2d2e286e3b230a15bae913a0e9b.jpg

 

 

 

 

 

Roman Vavrečan

 

 

 

-  na seba upozornil jednoznačným prvenstvom na tohtoročnom Mozolani Classic, kde prezentoval nevídane estetické tvary svalových skupín doplnené patričným objemom a kvalitou. Postava Romana je tou správnou cestou, ako prezentovať špičkovú kulturistiku v očiach laickej verejnosti. Svojou symetriou, ladnosťou svalových skupín a výnimočne tvarovaného úzkeho pásu iste zaujme aj nejedného vyznávačov klasických kulturistických ideálov.

 

 

 

David Oravec

 

 

 

-  je naopak prototypom brutálnějšího poňatia kulturistiky s predpokladom hutného, ​​masívneho osvalenia . Veď vo svojich  22 rokoch sa prezentuje s viac než 105 kilogramovou súťažnou  hmotnosťou s jasnými ukazovateľmi ďalšieho potenciálu rastu, skvelým rozvojom končatín a hĺbkou svalových skupín.

 

 

 

Extrifit preto neváha podporiť svojimi špičkovými produktami  tak významné talenty mladej kulturistickej scény. Veríme, že obaja budú obrovskou motiváciou pre mladých kulturistov na ceste za svojimi snami a zároveň sa tešíme na vzájomnú spoluprácu, ktorá určite vyústi v zisk tých najvyšších amatérskych titulov.

 

 

Rozhovory a bližšie zoznámenie s oboma športovcami prinesieme počas nasledujúcich dní.

 

 

 

 

       Dávid Oravec

 

 

 

Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia

Extrifit Slovakia

 

 

 

 

 

Roman Vavrečan

 

 

Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Ako na domáce proteínové tyčinky?

Ako na domáce proteínové tyčinky?

Ste smädní po bielkovinách? Je to prirodzené, veď bielkoviny (proteíny) sú nevyhnutné pre každú zdravú bunku v tele. Vyplýva to z ich základnej stavebnej funkcie, rovnako aj z významného postavenia medzi dôležitými zdrojmi energie. Ľudské telo si jednoducho zakladá na bielkovinách pre stavebné a metabolické procesy, pre reguláciu hormonálnej sústavy a na udržanie optimálnej telesnej hmotnosti. Sme teda zodpovední za každodenný príjem bielkovín. Preto odporúčame domáce proteíny tyčinky! Zobraziť celý článok

Účinné cviky na brucho po pôrode

Účinné cviky na brucho po pôrode

Každé telo po pôrode potrebuje regeneráciu. Je to prirodzený proces bez ohľadu na rozdiel medzi aktuálnou hmotnosťou a pred tehotenstvom. Účinným spôsobom, ako sa dostať do formy, je pravidelný tréning. Tehotenstvo a následne pôrod sú ale spúšťačom ďalším telesných zmien, ktoré si neraz vyžadujú prioritnú pozornosť. Sú to hormonálne, emočné, ale aj mnoho ďalších dôvodov, pre ktoré odteraz fungujeme v inom režime. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.