EXTRIFIT PREDSTAVUJE DVOCH NOVÝCH ČLENOV EXTRIFIT TEAMU

EXTRIFIT PREDSTAVUJE DVOCH NOVÝCH ČLENOV EXTRIFIT TEAMU

Autor článku: Extrifit Slovakia

 

 

 

 

Rady Extrifit Teamu rozšírili talentovaní juniori Dávid Oravec a Roman Vavrečan.

 

 

 

 

 

Obaja športovci, vekom ešte juniori, pochádzajú zo Slovenskej  Republiky a v očiach Extrifit sa jedná o dva mimoriadne talenty naprieč Českou  aj Slovenskou republiku a to napriek tomu, že obaja sú typovo diametrálne odlišní.

 

 

 

 

http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifit-team-1_3792f2d2e286e3b230a15bae913a0e9b.jpg

 

 

 

 

 

Roman Vavrečan

 

 

 

-  na seba upozornil jednoznačným prvenstvom na tohtoročnom Mozolani Classic, kde prezentoval nevídane estetické tvary svalových skupín doplnené patričným objemom a kvalitou. Postava Romana je tou správnou cestou, ako prezentovať špičkovú kulturistiku v očiach laickej verejnosti. Svojou symetriou, ladnosťou svalových skupín a výnimočne tvarovaného úzkeho pásu iste zaujme aj nejedného vyznávačov klasických kulturistických ideálov.

 

 

 

David Oravec

 

 

 

-  je naopak prototypom brutálnějšího poňatia kulturistiky s predpokladom hutného, ​​masívneho osvalenia . Veď vo svojich  22 rokoch sa prezentuje s viac než 105 kilogramovou súťažnou  hmotnosťou s jasnými ukazovateľmi ďalšieho potenciálu rastu, skvelým rozvojom končatín a hĺbkou svalových skupín.

 

 

 

Extrifit preto neváha podporiť svojimi špičkovými produktami  tak významné talenty mladej kulturistickej scény. Veríme, že obaja budú obrovskou motiváciou pre mladých kulturistov na ceste za svojimi snami a zároveň sa tešíme na vzájomnú spoluprácu, ktorá určite vyústi v zisk tých najvyšších amatérskych titulov.

 

 

Rozhovory a bližšie zoznámenie s oboma športovcami prinesieme počas nasledujúcich dní.

 

 

 

 

       Dávid Oravec

 

 

 

Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia

Extrifit Slovakia

 

 

 

 

 

Roman Vavrečan

 

 

Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia Extrifit Slovakia

 

 

 

 

 

Komentáre: