EXTRIFIT TRAINING DAY TENTOKRÁT V TEPLICIACH

Teplice sú známe hneď z niekoľkých dôvodov. Trebárs pred vynálezom gayov sme na účet Teplic prednášali nevhodné vtípky, ktoré si dnes už hovoriť nesmieme a ja to píšem len preto, že viem, že sú na to zvyknutý . Tiež  tam majú, alebo aspoň doteraz mali, najdlhšie slúžiaceho starostu v celom priľahlom vesmíre, pána Kubera. To všetko je súčasnosť, alebo minulosť. Avšak tým, čím sa skutočne preslávili , sa bude odohrávať v blízkej budúcnosti. A keď hovorím blízke, myslím tým za necelé tri týždne. To totiž privítajú Teplice, konkrétne Fitness Fontána, suverénne najväčšie množstvo svalovej hmoty a najväčšiu koncentráciu profesionálov a svetových rekordmanov na m2.

DŇA 10.11. OD 14 HODÍN SA TOTIŽ VO FITNESS FONTÁNA USKUTOČNÍ UŽ 21  EXTRIFIT TRAINING DAY !!

A vy sa máte skutočne na čo tešiť, pretože ak si myslíte, že som v predchádzajúcich riadkoch trochu preháňal, tak hoďte okom na toto brutálne meníčko.

Extrifit TRAINING DAY svojim návštevníkom ponúkne

 • Profesionálnych športovcov hneď 7 športovcov so statusom Profi na jedinom seminári.
 • Za IFBB PRO tu máme účastníka Olympie Pro Vojtu Koritenského, Tomáša Tabačiara, ktorý už je jednou nohou na ceste na Olympiu 2019, niekoľkonásobnou majsterka sveta a Európy Sabinu Plevákovú a Slavoja Bednářa, siedmeho z EVLs Prague 2018.
 • Za Elite Pro tú máme Tomáša Kašpara s aktuálne bilanciou 4 výhry a 2 druhé miesta a tiež nováčikov medzi Elite Pro Milana Obořila a Pavla Koukala . Absolútneho  víťaza súťaží seriálu Diamond Cup.
 • Nemôžeme opomenúť aktuálne megastar powerliftingu, víťaza najprestížnejšej PWL súťaže sveta Big Dogs Petra Petráša, ktorý vám príde otestovať ohybnosť os.
 • Pol stránky by zabral výpočet svetových rekordov v Benči Vlasta Kužeľa a tak sa obmedzíme na to, že než som stačil dopísať tento text, Vlasto vyhral ďalšie dva tituly Majstra Sveta. Normálny  a Masters. Takže je momentálne 9x Majster Sveta, ale než dôjde do Teplíc, môže sa to ešte zmeniť.
 • Dopĺňať nás bude krásna a populárna Kristína Seidlová, vicemmajsterka  Čech v Bikini Fitness.

Tak čo, že som nekecal  ? Stavím sa o váš mesačný plat, že toto do Teplíc ešte nikto nepriviezol. A to nie je všetko ! Čaká vás totiž toto :

 • Seminár sa členmi Extrifit Teamu
 • Váš tréning pod vedením špičkového športovca alebo priamo s ním.
 • Praktické tipy pre váš progres.
 • Možnosť spoločného tréningu so svetovými hviezdami.
 • Autogramiáda a spoločné fotografie
 • Ochutnávky produktov značky Extrifit
 • Darček pre každého návštevníka a súťaže o hodnotné ceny.

Ešte nemáte dosť ? No ja už áno a preto sem prihodím ešte video z minulého Extrifit Training Day, aby ste si urobili lepší obraz . Na vás je, aby ste prišli. A pozor, to najlepšie na koniec. Je to zadara ! A to ako fakt ! Platíte len bežné vstupné do fitka, v prípade, že pôjdete cvičiť, alebo si dáte niečo na bare.

My sme už naštartovaný. Je len na vás, ako veľmmi  si to užijeme a koľko nás tam bude. Tak zober kamoša, kamošky, brata, sestry a uja. Manželky a milenca, sparinga a všetkých  tých , čo radi nasajú kus motivácie a radi si vypočujú niekoho, kto to z paneláku, dedín a bežného fitka dotiahol na pódia svetových súťaží. Budeme sa na vás tešiť.

 

 

Produkty v článku

Novinka EXTRIFIT® Regel®

EXTRIFIT® Regel®

21,20 € 32,00 €

Súvisiace články

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

Pre správne fungovanie organizmu sú bielkoviny nesmierne dôležité. Sú zdrojom aminokyselín a enzýmov a sú nevyhnutné pre regeneráciu a budovanie svalovej hmoty. O ich význame pre telo a metabolické zdravie hovorí aj množstvo štúdií . Prinášame vám 10 hlavných a najmä vedecky podložených dôvodov, prečo by ste mali prijímať viac bielkovín. Zobraziť celý článok

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

Meno Dorian Yates ste už určite počuli. Tento fenomenálny anglický kulturista, známy ako „The Shadow“ (Tieň), má nepochybne zaujímavý život. O jeho mladosti, kariére a zaujímavostiach z jeho života, sa dočítate v tomto článku. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.