EXTRIFIT TRAINING DAY XV JE TU !

 

 

 

 

 

 

 

 

Naposledy sme potešili fanúšikov v Žiline (a oni nás svojou rekordnou účasťou) a teraz sme späť, aby sme vám dokázali, že pätnástka už je veľké číslo, čo si môže všeličo dovoliť. Extrifit Training Day s poradovým číslom 15 je tu a vy sa môžete tešiť na obrovskú, a to doslova, pústu  lákadiel. Prvýkrát navštívime Kladno a dúfame, že celé Kladno navštívi nás. Aj tentoraz pre vás budeme mať niečo NAJ. A to hneď niekoľkokrát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSOBNOSTI:

 

 

Sabina Pleváková

 

- Má cenu predstavovať majsterku sveta, Európy, Slovenska, víťazku prestížnych súťaží Arnold Classic a EVL s Prague ? Šampiónku všetkých NAJ súťaží, ktorá amatérska fitness scéna ponúka. Nemá ... Pretože dobre vieme, že Sabina je jedným z hlavných lákadiel Extrifit Training day. Pánovo oko iste s vďakou spočinie na pôvabe Sabiny a dámy, kedy sa vám naskytne možnosť zatrénovať si s takou hviezdou ?

 

 

Vojta Koritenský

 

 

- Možnosť vidieť formu účastníka Mr. Olympia 2 týždne pred touto najväčšou súťažou v kulturistike ? Zatrénovať si s ním ? Spýtať sa ho na všetko možné ? Urobiť si spoločnú fotku ? Máte páru, koľko by vás to 14 dní pred Olympiou normálne stálo ? Na Extrifit Day nič, tak sa len dovaľte , pretože ak si niekto hovorí fanúšik  kulturistiky, tak je to pre neho povinnosť, sa stretnúť s takým borcom. A žiadny výhovorky, že je to ďaleko a tak ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrea Neumannová

 

 

- Zdá sa vám Andrea sexi ? Alebo je na vás už moc svalnatá ? Alebo je sexy, pretože je tak svalnatá ? A čo hovoríte na jej progress ? A viete, akú má páru ? Trochu sa vám z toho točí hlava okolo, čo ? A to ste ju ešte nevideli pred vrcholnou súťažou, ktorou  je EVL s Prague, kde bude štartovať. V Kladne ju uvidíte. A môžete si s ňou zacvičiť, či to zvládnete ...

 

 

Slavoj Bednář

 

 

- máme profíkov IFBB, máme profíkov v NABBA. Máme teda absolútnu špičku v ČR. V prípade Slavoja sa jedná aj o absolútnu svetovú špičku tejto federácie, pretože dva tituly Mr. Universe a dvoch profi Majstrov sveta hovorí za všetko. A naviac, ak ste otrávení hrubosťou našej kulturistickej scény, príďte si vypočuť Slavoja , to je balzam pre uši i ducha. Balzam, to vám hovorím ...

 

 

Tomáš Kašpar

 

 

- Bude velký, bude hustý , bude jednoducho Profi Open. Bude v životnej forme a rozbije vám sebavedomie. Bude vážne pekelný a cítim v kostiach, že na EVL s urobí výsledok. Bude to hardcore kulturista telom a plyšový medvedík za mikrofónom .... Na takú kombináciu budete zízať.

 

 

 

 

 

 

 

 

Radek Lonc

 

 

- ... a budete zízať aj na to, ako sa takéto dve hromady dokážu poskladať na tak malom priestore. Radek je späť. Vidím ho denne a nechápem. Pokiaľ máte labilnejšiu psychiku a myslíte si, že ste veľkí, zostaňte doma, mohlo by vás to dosť rozhodiť. Vo videoporadni kedysi sľuboval nárast centimetrov na na rukách na 56 cm , zmeriame ho ?

 

 

Tomáš Tabačiar

 

 

- Ale centimetre nie sú všetko, ide tiež o krásu a tvary rúk . Dlhú dobu držal v mojom súkromnom rebríčku prvé miesto za najlepšie ruky  Extrifit Teamu Slavoj Bednář, bohužiaľ, Tomáš mu toto umiestnenie zobral. Zbláznite sa, až uvidíte tie ruky zblízka. A držte si vaše priateľky , Tomáš je naviac ku všetkému ešte fešák.

 

 

Milan Obořil

 

- Máte chuť sa zabiť ? TMožno  si Milan spomenie, ako narazil na systém Heavy Duty. A v jeho podaní ide o skutočnú, plnotučnu verziu tohto vražedného systému. Dáme dvojitú dávku HERA tomu, kto sa s ním odváži trénovať nohy. Kolieskové kreslo pošleme poštou ...

 

 

Noro Zajac

 

 

- A keď nebude môcť ísť nohy Milan, určite vás zmasí Noro. Je to šialenec a vrah vašej hrdosti. Noro, hoci je to jeden z najlepších Slovenských kulturistov, predsa len trochu mätie telom. Nikdy by ste nepovedali, čo dokáže zdvihnúť a v akej intenzite. Takže či si trúfate, Noro vám bude k dispozícii.

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz niečo skutočne extra ....

 

 

 

Petr Petráš

 

 

- Petr toho zas tak moc nenahovorí. Zato zdvihne za všetkých  ostatných . Jeho univerzálna sila sa vymyká všetkému, čo ste doteraz videli. Ja viem, že vás tu lákajú na profíkov, na krásne dievčatá  na špičkových  amatérov, ale ozajstná atrakcie bol v Žiline Peter. Čo tam zdvíhal, bol absolútny nezmysel ... Hej Kladeňáci, zostalo vám tam po tých tuneloch ešte nejaké železo ? Pretože najsilnejší chlapík v ČR Petr Petráš ho bude potrebovať. Všetko.

 

 

Vlasta Kužel

 

- Koľko poznáte lifterov, alebo benčiarov , čo by dokázali vyhrať kulturistickú súťaž a pritom držia  svetový rekord v Benči ? Ja len jedného. Vlastu Kužela. Odjakživa som mal mizerný benčpress, mnoho z vás tiež , ale budete sa zase hanbiť opýtať. Nevadí, urobím to za vás, zaujíma ma, čo sa s tým dá robiť. A ak vás tiež , príďte do Kladna, zdieľať  vám to po nete nebudeme.

 

 

 

 

FORMY ÚČASTNÍKOV

 

 

 

Bojíte sa, že nebude na čo pozerať ? Že privezieme len polotlsté vychcípané slávne mená, ako to tak na nejakých seminároch býva ? Tak to nie je v Extrifit štýle. Všetci okrem Norberta a Sabiny budú mať do preteku  maximálne mesiac. Všetci budú bombovější než v najdivokejších teroristických snoch. A keď hovorím všetci, tak všetci, pretože Sabina s Nórom sú vo forme stále.

 

 

SÚŤAŽE

 

 

Aj tentoraz si zasúťažíme. Než sa všetci vyfotia , než sa podpíšu všetky kartičky a ako sa naši borci pripravia  na tréning, vy môžete vyhrať nejaký skutočne hodnotný doplnok. Súťaž bude férová, v dvoch disciplínach. Jedna pre slečny, druhá pre chlapov. Šetriť  nebudeme.

 

 

 

BUDE SA CVIČIŤ ?

 

 

No to si píšte. Taký grupen tréning ste ešte nezažili. Budete si pripadať ako v Gold s Gyme v časoch najväčšej slávy. Hviezda kam sa pozrieš. Bude sa makať ostošesť aj s ohľadom na blížiace sa termíny súťaží. A verte mi, že taký spoločný tréning vás motivačne nakopne na pekne dlho.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIEČO EXTRA ...

 

 

Ochutnávky produktov. Porozdáváme nejaký ten merch. Každopádne vás čakajú hostesky, ktoré momentálne súťažia  v konkurze, tégliky s príchuťou obľúbených proteínov CFM 80 a High Whey 80 a nové tyčky.Ten, kto pôjde cvičiť, dostane zároveň k vyskúšaniu NO produkt ... atd ..

 

 

 

KEDY A KDE TO VLASTNE CELÉ  BUDE ?

 

 

 

EXTRIFIT  TRAINING DAY SA BUDE KONAŤ V  NEDEĽU 4.9. V DREAM BODY FITNESS V KLADNE , ARMÉNKA  3277 OD 14.00 HOD.

 

 

 

Od 14:00 zahájime seminár, ktorý trvá spravidla 2 hodiny, potom budú nasledovať vyššie spomínané aktivity. Koniec bude záležať predovšetkým na vás. My sme pripravený si ho užiť s vami naozaj naplno. Všetci Extrifiťáci sú srdečne pozvaný  a dúfame, že vytvoríte minimálne tak skvelú atmosféru, ako tomu bolo naposledy v Žiline. BUDEME SE TEŠIŤ!

 

 

P.S. V dopoludňajších hodinách sa uskutoční zraz Extrifit Clubu a nábor nových záujemcov. Informácie prinesieme v najbližších dňoch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Pri dodržiavaní zásad zdravého stravovania je v oblasti fitness možné jesť a nepriberať. Rozhodnúť sa pre stravovací fitness program nie je vôbec jednoduché – vyžaduje si sebavedomý a zároveň trpezlivý prístup, navyše triezvy úsudok bez fám a mýtov zo sveta fitness chudnutia. Nech sa páči – dnes podávame inšpirácie na zdravý jedálniček pre ženy! Zobraziť celý článok

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Vo svete športu a fitness je úplne bežné piť na zdravie, krásu a kondíciu. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú aj proteínové výživové doplnky. Z množstva dostupných vyberáme obľúbené proteíny pri chudnutí. Aj tie ďalej rozlišujeme na základe typu, účinkov, použitia a dávkovania. Tieto kritériá umožňujú lepšie sa orientovať v sortimente, vďaka čomu bude chudnutie efektívnejšie. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.