MALÁ POMOC PRE TÝCH ČO SI TO NAOZAJ ZASLÚŽIA :)

 

 

 

 

V utorok 17. februára odovzdal Norbert Zajac, člen Extrifitslovakia tímu, svojej klientke Bibe Vavákovej produkty značky Extrifit od distribútornej spoločnosti, ktorá má výhradné zastúpenie tejto značky pre Slovensko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bibiána Vaváková sa narodila s rázštepom chrbta. Kvôli tomuto postihnutiu nemôže chodiť a je odkázaná na invalidný vozík. Napriek tomu sa snaží žiť aktívne, dokonca pravidelne navštevuje Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

Po prvý raz ju Extrifitslovakia potešil v septembri 2014, keď dostala čistý proteín, šejker a tričko. Odvtedy Biba schudla už 25 kg a za to si naozaj zaslúži nielen uznanie, ale aj nejaký prezent. Včera Noro Zajac odovzdal Bibe v mene Extrifitslovakie tieto tri doplnky výživy: Synefrine, L-Carnitine a Gela.

 

 

 

 

 

 

Synefrine je na spaľovanie tukov, L-cartine napomáha k spaľovaniu tukou a želatina je pre ňu tiež vhodná, keďže by mala absolvovať operáciu a potrebuje si posilniť kĺby. „Veľmi pekne ďakujem Norovi a spoločnosti Extrifitslovakia za toto milé prekvapenie. Verím, že mi to pomôže ďalej napredovať,“ poznamenala Bibiána Vaváková.

Biba momentálne váži 75 kg a na to, aby spĺňala operačný limit potrebuje dať dolu ešte zopár kilogramov. Ona má extrémne narušené bedrové kĺby, ktoré by neuniesli súčasnú hmotnosť. Ak lekári odvedú stopercentnú prácu, je tu možnosť, že sa raz postaví na vlastné nohy, na ktorých nikdy predtým nestála. Potrebuje svoju hmotnosť zredukovať na cca 65 kg, aby jej lekári po korekcii bedrových kĺbov vedeli zaručiť to, že keď sa Biba postaví na nohy, tak bedrové kĺby udržia tu hmotnosť. Lekári by jej narovnali jednu končatinu, resp. to vykrivenie, ktoré je spôsobené rázštepom chrbtice, a druhú končatinu by jej museli asi amputovať a nasadili by jej tam protézu. Ale potom by už nebola odkázaná na vozíček, už by mohla prejsť za pomoci klasických alebo francúzskych barlí.

 

 

 

Autor: Ľubomír Chochula

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Pri dodržiavaní zásad zdravého stravovania je v oblasti fitness možné jesť a nepriberať. Rozhodnúť sa pre stravovací fitness program nie je vôbec jednoduché – vyžaduje si sebavedomý a zároveň trpezlivý prístup, navyše triezvy úsudok bez fám a mýtov zo sveta fitness chudnutia. Nech sa páči – dnes podávame inšpirácie na zdravý jedálniček pre ženy! Zobraziť celý článok

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Vo svete športu a fitness je úplne bežné piť na zdravie, krásu a kondíciu. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú aj proteínové výživové doplnky. Z množstva dostupných vyberáme obľúbené proteíny pri chudnutí. Aj tie ďalej rozlišujeme na základe typu, účinkov, použitia a dávkovania. Tieto kritériá umožňujú lepšie sa orientovať v sortimente, vďaka čomu bude chudnutie efektívnejšie. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.