NAJLEPŠIE KOMBO PRE NAPUMPOVANIE

Tentoraz žiadne kecy a rovno k veci. Iste poznáte zábery z rozcvičovne, kde pretekári aj pretekárky pumpujú svoje svaly s cieľom dosiahnuť ich plnosti a veľkosti. Preteky sa nezadržateľne blížia , v podstate už klopú na dvere a ja mám pre vás vyskúšaný tip, ako dosiahnuť skutočne skvelého napumpovania . V Extrifit Clube sme asi pred dvoma rokmi totiž začali používať trojkombináciu Arginínu, HellGelu a Expressu a všetky referencie boli bezvýhradne kladné.

Prečo práve toto ?

NO stimulanty pozná dnes kdekto a tiež sú hojne využívané. Väčšina z nich je však rozpustná vo vode a z príjmu vody pred nástupom na pódium majú  súťažiaci zvyčajne panickú hrôzu. Nie vždy oprávnenú , ale to je na iné rozprávanie. Teraz sa zamerajme na HellGel. HellGel je ako jeden z mála fungujúcich NO stimulantov v gélovej forme. Vody je v tejto forme úplné minimum a nijako teda nemá šancu ohroziť vaše finálne vyrysovanie. Zároveň nemusíte nič zložito miešať a pripravovať. Jednoducho vycucne obsah vrecka a je to.

Prečo Arginín ?

Dobrá otázka, lebo v Hellgelu už je. Ale málo. Resp. menej, než by ste práve v rozcvičovni mali chcieť. A Arginín proste funguje. Nie je veľa  ľudí, ktorí by mohli spochybniť citeľné napumpovanie svalov po príjme arginínu. Arginín je totiž základným kameňom suplementácie pre napumpovanie svalov krvou a súčasťou naprostej väčšiny takzvaných pre-workoutových (predtréningových) produktov na trhu. Osobne odporúčam pridať 4-6 gramov k Hellgelu u väčších chlapíkov, 1-2 gramy u žien. Môžete použiť klasický Arginín prijímaný cca hodinu pred rozcvičováním, alebo v tomto prípade vhodnejší Arginine Peptides, ktorý možno prijať 15-20 minút pred začiatkom rozcvičovania spoločne s HellGelem. Opäť sa nemusíte báť vody, možno vziať kapsulu Arginínu, cucnout si HellGelu a spoločne je to tam. Príjem nepočítajte od doby, kedy by ste mali stáť na pódiu, ale od doby, kedy sa začnete rozcvičovať.

Prečo Express ?

Určite poznáte, ako do seba pretekári pchajú v zákulisí polystyrénové Chlebík s džemom, niekedy už sa tlačia čokoládky a iné dobroty. Dôvod je ten, že chcú mať dostatok sacharidov, jednoduchých cukrov a pod .. práve pre onú plnosť svalstva pri pumpovaní. Výsledkom ale veľakrát býva tiež nafúknuté brucho a smrad ako v opičárni . Rýchle cukry však vysajete počas pol minúty z Expressu a práve v kombinácii s HellGelem a Arginínom vytvorí pôsobivé kombo, ktoré skutočne pocítite. V tom horšom prípade, ak to fungovať nebude (a o tom vážne pochybujem) sa nestane vôbec nič. Tzn., Že vám to vašu formu v žiadnom prípade nemôže zhoršiť, teda môžete všetky vaše obavy hodiť za hlavu a s pokojným svedomím to vyskúšať.

No a to by bolo asi tak všetko. Prajem vám veľa úspechov na súťaži, určite sa tam uvidíme. Extrifit Club tohle combo nafasuje pred súťažou, vy si ho niekde zožeňte. Myslím, že takto malá investícia sa vám vráti stonásobne pocitom veľkých, napumpovaných svalov, pripravených zviesť tuhý boj o víťazstvo.

Produkty v článku

Obľúbené EXTRIFIT Hellgel®

EXTRIFIT Hellgel®

1,75 € 2,00 €

Súvisiace články

Aký je najlepší spaľovač tukov?

Aký je najlepší spaľovač tukov?

Za každým osvedčeným spaľovačom tukov nachádzame stimulanty na podporu metabolizmu. Rovnako dôležité sú podmienky pre účinnú termogenézu v tele. Za predpokladu, že vybrané produkty spĺňajú obe základné kritériá, dochádza k hlavným princípom spaľovania tukov. Podrobne ich vysvetlíme už v tomto príspevku a ich účinky prezentujeme vďaka vašim obľúbeným spaľovačom tukov. Zobraziť celý článok

Kedy užívať magnézium?

Kedy užívať magnézium?

Optimálna doba a okolnosti, kedy užívať magnézium, prispievajú k zdraviu tela už na bunkovej úrovni. Dostatočný príjem magnézia (horčíka) skvalitňuje naše fungovanie po fyzickej aj duševnej stránke. Preto radi participujeme na odpovediach ohľadom užívania magnézia.   Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.