NO PRODUKTY - NAJLEPŠIA VOĽBA PRE KONDIČKÁROV

 

 

 

 

A že oni už v tom Extrifite fakt nevedia, ako by to predali. Napriek tomu si za tým tvrdením stojím a rád vám ukážem svoj pohľad na vec. Berte tento článok ako voľné pokračovanie toho včerajšieho. A tiež to nebude také dlhé.

 

 

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-no-1_d93db632cdbfd33827f5512fe712a38c.jpg

 

 

 

 

Najprv si ujasnime pojem kondičkár. To je vďaka súťažiam "kondičkárov", ktoré prebiehajú každoročne na jeseň trochu sprofanované slovo. Kondičkár u mňa nie je ten, kto sa zúčastňuje súťaží. Nie je to u mňa cvičenec, ktorý tvrdo drie na svojej výkonnosti, aby ju porovnal hoci na súťaži neregistrovaných pretekárov s ostatnými kulturistami . A už vôbec to u mňa nie je človek, ktorý užíva steroidy, tvrdo odvodňuje, často trénuje dvojfázovo a jeho nasadenie a životospráva sa nijako neodlišuje od regulárnych súťažných kulturistov. Títo ľudia sú normálny kulturisti s ambíciami, ktorí sa z najrôznejších, často veľmi diskutabilných dôvodov, zúčastňujú súťaží neregistrovaných pretekárov, tzv. Kondičkárov

 

 

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-no-2_d93db632cdbfd33827f5512fe712a38c.jpg

Kondičkář som ja. Niekto, kto má za sebou súťažnú minulosť a cvičí si pre radosť. Kondičkář je ten, ktorý pred sebou nemá víziu úspešného kul turistu. Kondičkář je niekto, kto si v posilňovni udržiava kondíciu k športom, ktoré prevádzkuje v priaznivejšom období, než je toto momentálne  zimné. Kondičkář je ten, ktorého nebaví behať, jazdiť na bicykli, ale sem tam si rád niečo pozvihá . Kondičkář je skrátka ten, ktorý si do posilňovne chodí dobre zacvičiť. Kondičkář je moja žena. Napríklad.

 

Tým nechcem povedať, že kondičkář úplne rezignuje na svoju postavu, rozhodne nie. Ba práve naopak. Častokrát je to vyznávač zdravého životného štýlu s dobrou a vyváženou stravou. Z tej čerpá bielkoviny a sacharidy pre svoje pohybové aktivity, ale jeho fyzická záťaž nevyžaduje enormné nasadenie bielkovín nad úroveň 2 gramov na kilo váhy. Aj napriek tomu má doma balenie proteínu, ktoré mu bohato vystačí na mesiac.


Takýto typ však oveľa viac vyžaduje dobrý pocit z tréningu. A to je bod, kedy sa vraciame k šokujúcemu tvrdeniu v titulku. Zaručí mu dobrý pocit z tréningu proteín, alebo gainer? Ťažko. Dnes už nie je mojou ambíciou mať 50-cm biceps . Dnes je mojou ambíciou absolvovať dobrý tréning, maximálne prekrviť svalstvo, docieliť dobrého pocitu napumpovania a s čistou hlavou odísť domov. Toto mi sebelepší proteín nezaručí. Ani gainer, ani BCAA. Ale NO stimulanty áno. Lenže je tu jeden háčik.

 


Mnohí z vás nahrádzajú NO stimulant slovom nakopávač. Akože vás nakopne do tréningu. Myslím, že to je dosť hrubé nepochopenie výrobku. Tzv. nakopnúť vás môže rovnako dobre aj pár tabliet kofeínu. Často počujem, že európske stimulanty oproti americkým nestoja  zanič . Že taký Jack3d, to je iné kafe. No Bodaj by nie, však nie nadarmo ho vďaka prítomnosti amfetamínu zaradili medzi drogy typu pervitín a spol. Ale o to ja nestojím. Ja potrebujem vyvážený stimulant. Nedávno sa mi dostala do ruky vzorka zahraničného výrobku. A musím povedať, že to bola sila! Lietal som po posilňovni ako blázon , lialo zo mňa ako z krhly, ale tiež mi to tak rozhodilo žalúdok tak, že doma som nemohol zjesť ani kúsok ryže s mäsom. Děkujem pekne, ale to je na nič. Nepotrebujem pobehovať od činky k činke ako magor v domnení, že je to tak správne. Potrebujem plné napumpovanie svalu a kompletné prekrvenie organizmu, vrátane mozgu. To je pre mňa ten správny prístup. Potrebujem docieliť pocitu, ktorý som mal ako vrcholový kulturista pri nelegálnej suplementácii. A to mi zaručujú NO produkty. A ak obsahujú ešte všetky potrebné komponenty k rastu ako napríklad BCAA, Glutamín, Creatin atď .., mám svedomie čisté, že som skutočne doprial telu všetko potrebné k dobrému tréningu. A preto sú pre mňa Hell Gél, alebo HellNox momentálne suplementy číslo jedna. Bez nich už ani cvičiť nechodím.

 

 

 

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-no-3_d93db632cdbfd33827f5512fe712a38c.jpg

A ak sa ešte stále niekto pohoršuje nad tým, že mimo dobrého pocitu z tréningu mu NO produkty nič viac nedajú, budem mu aj naďalej oponovať. Dobrý pocit z tréningu je totiž absolútna základ. Keď sa mi dobre trénuje, navštevujem fitko s väčšou chuťou. Moje tréningové dávky sú intenzívnejšie, zaťaženie svalu je tým pádom väčšie  a to všetko následne vedie k rastu, alebo minimálne k zmene vizáže. To potom ma zase motivuje nepoľavovať v úsilí, chodiť pravidelne a venovať väčšiu pozornosť životospráve. Jednoduché ako facka.

 

 

A potom je tu ešte ďalšia vec. Tak trochu pomyselný bičík na lenivosť. Som civilizovaný, takže ako sa sluší a patrí, na tréning jazdím autom, hoci mi to trvá asi tak 5 minút. Necelých. Preto si dávam HellNox doma. A akonáhle si ho dám, už viem, že nemôžem otáľať. Musím sa zdvihnúť od telky, nerozptyľovať sa a ísť. Už neexistuje nejaká stupídna výhovorka na poslednú chvíľu. Keď Parkujte, začínajú ma už pomaly svrbieť ušiska a nos z prítomnosti beta alanínu a ja už sa teším, ako na to zase vzlietne a ako si dám zase do tela. Viem, že to zo seba musím dostať poriadnym tréningom. Skrátka, ja proste tie enóčka milujem.

 

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Koľko gramov bielkovín denne?

Koľko gramov bielkovín denne?

Bielkoviny patria k základným makronutrientom v rámci každodennej vyváženej stravy. Ich optimálny príjem závisí od viacerých faktorov. Najviac posudzovaný je výpočet podľa váhy a výšky, ale aj podľa nastavených cieľov (chudnutie, rysovanie). Tieto aj ďalšie okolnosti bližšie určujú, koľko gramov bielkovín denne sa odporúča prijať. Zobraziť celý článok

Aký je najlepší spaľovač tukov?

Aký je najlepší spaľovač tukov?

Za každým osvedčeným spaľovačom tukov nachádzame stimulanty na podporu metabolizmu. Rovnako dôležité sú podmienky pre účinnú termogenézu v tele. Za predpokladu, že vybrané produkty spĺňajú obe základné kritériá, dochádza k hlavným princípom spaľovania tukov. Podrobne ich vysvetlíme už v tomto príspevku a ich účinky prezentujeme vďaka vašim obľúbeným spaľovačom tukov. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.