Nový člen EXTRIFIT TEAMU - JAKUB ŠUBRT


Jakuba Šubrta.

 

Extrifit Slovakia

Jakubovi Šubrt má 26 rokov a medzi jeho najvýznamnejšie úspechy patrí víťazstvo na Mr Universe v juniorskej kategórii, 1.


Miesto na Majstrovstvách sveta taktiež v juniorke, to všetko vo federácii NABBA. Ďalej  Absolútne víťazstvo Mr Universe federácie WFF a to všetko v kategórii juniorov.


Vo federácii IFBB, kam vlani prestúpil, na svoje výraznejšie úspechy ešte len čaká a my veríme, že práve v spojení so značkou EXTRIFIT dokáže nadviazať na svoje juniorské tituly aj v mužskej kategórii a to aj na tých najprestížnejších súťažiach.


Jakub pre nás predstavuje obrovský talent, ktorý spoločne s firmou EXTRIFIT dokáže pretaviť do vynikajúcej výkonnosti a následných športových výsledkov.


Značka EXTRIFIT podporí Jakuba Šubrta v jeho športovej kariére svojimi produktami vysokej kvality, ktoré mu iste pomôžu k prieniku do svetovej amatérskej špičky. Veríme, že vzájomná spolupráca bude prínosná nielen pre Jakuba a značku EXTRIFIT, ale aj pre našich zákazníkov a fanúšikov českej kulturistiky.
 

Viac informácií očakávajte v pondelkovom rozhovore s Jakubom Šubrt.

 

 

Súvisiace články

HIIT tréning. O čo ide a aké sú jeho výhody?

HIIT tréning. O čo ide a aké sú jeho výhody?

Možno ste si všimli že HIIT treening u nás naberá čoraz viac na popularite. Je to len ošiaľ alebo je tento tréning skutočne taký efektívny? Čo je to vlastne za cvičenie a je vhodný HIIT pre začiatočníkov? To a ešte omnoho viac sa o HIIT tréningu dozviete práve tu. Viete,… Zobraziť celý článok

Cvičebné „jednohubky“. Ako sa rýchlo rozhýbať?

Cvičebné „jednohubky“. Ako sa rýchlo rozhýbať?

Túžite do svojej každodennej rutiny pridať rýchlu a účinnú fyzickú aktivitu? Vyskúšajte nový spôsob cvičenia, známy aj ako cvičebné jednohubky. O čo ide? Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.