Nový člen EXTRIFIT TEAMU - JAKUB ŠUBRT


Jakuba Šubrta.

 

Extrifit Slovakia

Jakubovi Šubrt má 26 rokov a medzi jeho najvýznamnejšie úspechy patrí víťazstvo na Mr Universe v juniorskej kategórii, 1.


Miesto na Majstrovstvách sveta taktiež v juniorke, to všetko vo federácii NABBA. Ďalej  Absolútne víťazstvo Mr Universe federácie WFF a to všetko v kategórii juniorov.


Vo federácii IFBB, kam vlani prestúpil, na svoje výraznejšie úspechy ešte len čaká a my veríme, že práve v spojení so značkou EXTRIFIT dokáže nadviazať na svoje juniorské tituly aj v mužskej kategórii a to aj na tých najprestížnejších súťažiach.


Jakub pre nás predstavuje obrovský talent, ktorý spoločne s firmou EXTRIFIT dokáže pretaviť do vynikajúcej výkonnosti a následných športových výsledkov.


Značka EXTRIFIT podporí Jakuba Šubrta v jeho športovej kariére svojimi produktami vysokej kvality, ktoré mu iste pomôžu k prieniku do svetovej amatérskej špičky. Veríme, že vzájomná spolupráca bude prínosná nielen pre Jakuba a značku EXTRIFIT, ale aj pre našich zákazníkov a fanúšikov českej kulturistiky.
 

Viac informácií očakávajte v pondelkovom rozhovore s Jakubom Šubrt.

 

 

Súvisiace články

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

Pre správne fungovanie organizmu sú bielkoviny nesmierne dôležité. Sú zdrojom aminokyselín a enzýmov a sú nevyhnutné pre regeneráciu a budovanie svalovej hmoty. O ich význame pre telo a metabolické zdravie hovorí aj množstvo štúdií . Prinášame vám 10 hlavných a najmä vedecky podložených dôvodov, prečo by ste mali prijímať viac bielkovín. Zobraziť celý článok

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

Meno Dorian Yates ste už určite počuli. Tento fenomenálny anglický kulturista, známy ako „The Shadow“ (Tieň), má nepochybne zaujímavý život. O jeho mladosti, kariére a zaujímavostiach z jeho života, sa dočítate v tomto článku. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.