OBJEMOVÝ A DIÉTNY JEDÁLNIČEK SABÍNY PLEVÁKOVEJ

Jedálniček je také magické slovo. Každý  po nich priahne , každý chce poznať názor hlavne na ten ich. A preto sme pre vás prichystali ukážkové jedálničky členov Extrifit Teamu, alebo úspešných členov Extrifit Clubu. Jedálničky sa odvíjajú od toho, v akej fáze sa práve  jednotliví športovci nachádzajú , prípadne ako boli zaznamenané napríklad z minulých predsúťažných  príprav. Tieto jedálničky budeme pravidelne zverejňovať formou obrázku, takže si ich pokojne môžete stiahnuť a používať ďalej.

Dnes tu máme jedálniček, dokonca dva jedálničky, na ktoré mnoho z vás čakalo. Je tu ukážka stravovania profesionálnej Bikiny pretekárky v tzv. Mimosúťažnom období, keď je váha Sabiny Plevákovej  zhruba o 5 kg vyššia, než je tá súťažná . Sabina dlhodobo presadzuje názor, že pre pretekárky  kategórie Bikiny fitness je krajne nevhodné priberať veľké množstvo kilogramov v tzv. Offseason období . Preto sa tento typ jedálnička bezpochyby hodí práve pre toto obdobie končiace súťažnej sezóny.

Ďalším jedálničkom je typické zloženie stravy v období prípravy na súťaž. Jedná sa o jedálniček zameraný na redukciu tuku a zachovanie čo najviac živín pre rast svalovej hmoty, ktorá samozrejme robí telo ženy pevnejším a tvarovanejšie.

Produkty v článku

Súvisiace články

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Pri dodržiavaní zásad zdravého stravovania je v oblasti fitness možné jesť a nepriberať. Rozhodnúť sa pre stravovací fitness program nie je vôbec jednoduché – vyžaduje si sebavedomý a zároveň trpezlivý prístup, navyše triezvy úsudok bez fám a mýtov zo sveta fitness chudnutia. Nech sa páči – dnes podávame inšpirácie na zdravý jedálniček pre ženy! Zobraziť celý článok

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Vo svete športu a fitness je úplne bežné piť na zdravie, krásu a kondíciu. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú aj proteínové výživové doplnky. Z množstva dostupných vyberáme obľúbené proteíny pri chudnutí. Aj tie ďalej rozlišujeme na základe typu, účinkov, použitia a dávkovania. Tieto kritériá umožňujú lepšie sa orientovať v sortimente, vďaka čomu bude chudnutie efektívnejšie. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.