PROJEKT "ODMENA ZA VÝSLEDOK " UKONČENÝ

Jarnú sezónu môžeme pomaly, ale isto považovať za ukončenú, medaily sú rozdané a nastáva čas odmeniť tých  najlepších  z vás.

Naša spoločnosť na začiatku roka vyhlásila ojedinelý projekt, kde sa rozhodla odmeniť tých  najlepších pretekárov jarnej sezóny v mládežníckych kategóriách. Samozrejmosťou bola podmienka, že títo pretekári sa museli úplne spoľahnúť vo svojej príprave iba na produkty značky Extrifit a ťažiť z ich účinnosti a funkčnosti.

Ak teda patríte medzi tých  úspešných  medailistov a medailistky majstrovských súťaží mládeže, ktorým patrí odmena za váš výsledok, venujte zvýšenú pozornosť nasledujúcemu textu.

Predovšetkým by sme vám chceli pogratulovať k vašim výsledkom a veríme, že výrobky našej značky k nim prispeli nemalou mierou. Zároveň vám chceme poďakovať za vašu dôveru v naše suplementy, za šírenie dobrého mena značky Extrifit, lebo vaše úspechy svedčia o kvalite našich produktov a sú povzbudením do ďalšieho vývoja nových moderných produktov našej firmy.

Teraz už k praktickému postupu:

  • napíšete e-mail na adresu extrifitslovakia@extrifitslovakia.sk
  • ako predmet e-mailu napíšete: Odmena za výsledok
  • všetky Vaše faktúry pochádzajúce z nášho  e-shopu www.extrifitslovakia.sk oskenujete, alebo odfoŤte a priložte ako prílohu do e-mailu.
  • do textu e-mailu napíšte Vami požadované druhy doplnkov značky Extrifit v príslušnej hodnote. Tzn. 100 alebo 50% z vašich faktúr. K jednotlivým doplnkom pripíšte práve aktuálnu cenu výrobku na e-shope,
  • v  e-maily nesmie chýbať vaše celé meno, adresa, na ktorej bývate a predovšetkým kontaktný telefón na vás.

V prípade akýchkoľvek nejasností volajte na tel. Číslo 0944 034 123

Mail pošlite najneskôr do konca júna. Potom nám určite radi doprajete čas na vyhodnotenie vašich požiadaviek a ich overenie. Neskôr vás skontaktujeme na mailovej adrese a spoločne sa dohodneme na odovzdaní odmeny a vašom mediálnom zviditeľnení formou rozhovoru a fotografií.

Veríme, že získaná odmena vám pomôže vo vašom ďalšom progrese rovnako dobre, ako vám pomohli naše suplementy v príprave na súťaž, kde ste získali vaše skvelá umiestnenie.

Produkty v článku

Súvisiace články

Aký je najlepší spaľovač tukov?

Aký je najlepší spaľovač tukov?

Za každým osvedčeným spaľovačom tukov nachádzame stimulanty na podporu metabolizmu. Rovnako dôležité sú podmienky pre účinnú termogenézu v tele. Za predpokladu, že vybrané produkty spĺňajú obe základné kritériá, dochádza k hlavným princípom spaľovania tukov. Podrobne ich vysvetlíme už v tomto príspevku a ich účinky prezentujeme vďaka vašim obľúbeným spaľovačom tukov. Zobraziť celý článok

Kedy užívať magnézium?

Kedy užívať magnézium?

Optimálna doba a okolnosti, kedy užívať magnézium, prispievajú k zdraviu tela už na bunkovej úrovni. Dostatočný príjem magnézia (horčíka) skvalitňuje naše fungovanie po fyzickej aj duševnej stránke. Preto radi participujeme na odpovediach ohľadom užívania magnézia.   Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.