PROJEKT "ODMENA ZA VÝSLEDOK " UKONČENÝ

Jarnú sezónu môžeme pomaly, ale isto považovať za ukončenú, medaily sú rozdané a nastáva čas odmeniť tých  najlepších  z vás.

Naša spoločnosť na začiatku roka vyhlásila ojedinelý projekt, kde sa rozhodla odmeniť tých  najlepších pretekárov jarnej sezóny v mládežníckych kategóriách. Samozrejmosťou bola podmienka, že títo pretekári sa museli úplne spoľahnúť vo svojej príprave iba na produkty značky Extrifit a ťažiť z ich účinnosti a funkčnosti.

Ak teda patríte medzi tých  úspešných  medailistov a medailistky majstrovských súťaží mládeže, ktorým patrí odmena za váš výsledok, venujte zvýšenú pozornosť nasledujúcemu textu.

Predovšetkým by sme vám chceli pogratulovať k vašim výsledkom a veríme, že výrobky našej značky k nim prispeli nemalou mierou. Zároveň vám chceme poďakovať za vašu dôveru v naše suplementy, za šírenie dobrého mena značky Extrifit, lebo vaše úspechy svedčia o kvalite našich produktov a sú povzbudením do ďalšieho vývoja nových moderných produktov našej firmy.

Teraz už k praktickému postupu:

  • napíšete e-mail na adresu extrifitslovakia@extrifitslovakia.sk
  • ako predmet e-mailu napíšete: Odmena za výsledok
  • všetky Vaše faktúry pochádzajúce z nášho  e-shopu www.extrifitslovakia.sk oskenujete, alebo odfoŤte a priložte ako prílohu do e-mailu.
  • do textu e-mailu napíšte Vami požadované druhy doplnkov značky Extrifit v príslušnej hodnote. Tzn. 100 alebo 50% z vašich faktúr. K jednotlivým doplnkom pripíšte práve aktuálnu cenu výrobku na e-shope,
  • v  e-maily nesmie chýbať vaše celé meno, adresa, na ktorej bývate a predovšetkým kontaktný telefón na vás.

V prípade akýchkoľvek nejasností volajte na tel. Číslo 0944 034 123

Mail pošlite najneskôr do konca júna. Potom nám určite radi doprajete čas na vyhodnotenie vašich požiadaviek a ich overenie. Neskôr vás skontaktujeme na mailovej adrese a spoločne sa dohodneme na odovzdaní odmeny a vašom mediálnom zviditeľnení formou rozhovoru a fotografií.

Veríme, že získaná odmena vám pomôže vo vašom ďalšom progrese rovnako dobre, ako vám pomohli naše suplementy v príprave na súťaž, kde ste získali vaše skvelá umiestnenie.

Produkty v článku

Súvisiace články

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.