SABÍNA PLEVÁKOVÁ - ABSOLÚTNA MAJSTERKA SVETA 2016

Ako prebiehal boj o tento titul nám sprostredkuje na slovo vzatý odborník a prevádzkovateľ webu EastLabs.biz Igor Kopček:

Od budúceho roka IFBB PRO súťažiaca Pleváková nastúpila na súťažné pódium o niečo plnšia, Ako so bol v jej  pripade zvyknutý, napriek tomu som ju už po prvom porovnávní viel  na top 2 pozícii. U mňa bola prvá (som Pleváková pozitív), ale jej kategória bola mimoriadne silná - prekvapila ma bikinifitnesska z Turecka, páčila  sa mi Ukrajinka a aj Kanuščáková. Pohľad do výsledkových listín ukázal  prekvapujúcu informáciu ! Sabina bola po semifinále až na 3. Mies (Medzi súťažiacimi boli minimálne rozdiely) a až vo finále si "naklonila" rozhodcov na svoju stranu.

Boj o Absolutku:

Slovensko v Santo Domingo potvrdilo, že "staré" vedenie SAKFST zvolilo na IFBB Svetový šampionát optimálne zloženie reprezentačného výberu Slovenska a v boji o titul absolútnej víťazky v  nominácii bikinifitness junioriek sme mali napokon dve súťažiace - Plevákovú a Trajteľovú. Sabina oslovila rozhodcov viac a tak sa s amatérskou scénou rozlúčila  ziskom absolútneho víťazstva. Gratulujem !

Fotogaléria

Produkty v článku

Novinka EXTRIFIT® Aminogel®

EXTRIFIT® Aminogel®

30,50 € 31,00 €

Novinka EXTRIFIT® BCAA GT+

EXTRIFIT® BCAA GT+

22,80 € 31,00 €

Novinka EXTRIFIT® Carnigel®

EXTRIFIT® Carnigel®

18,00 € 24,00 €

Súvisiace články

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Pri dodržiavaní zásad zdravého stravovania je v oblasti fitness možné jesť a nepriberať. Rozhodnúť sa pre stravovací fitness program nie je vôbec jednoduché – vyžaduje si sebavedomý a zároveň trpezlivý prístup, navyše triezvy úsudok bez fám a mýtov zo sveta fitness chudnutia. Nech sa páči – dnes podávame inšpirácie na zdravý jedálniček pre ženy! Zobraziť celý článok

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Vo svete športu a fitness je úplne bežné piť na zdravie, krásu a kondíciu. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú aj proteínové výživové doplnky. Z množstva dostupných vyberáme obľúbené proteíny pri chudnutí. Aj tie ďalej rozlišujeme na základe typu, účinkov, použitia a dávkovania. Tieto kritériá umožňujú lepšie sa orientovať v sortimente, vďaka čomu bude chudnutie efektívnejšie. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.