SABÍNA PLEVÁKOVÁ - ABSOLÚTNA MAJSTERKA SVETA 2016

Ako prebiehal boj o tento titul nám sprostredkuje na slovo vzatý odborník a prevádzkovateľ webu EastLabs.biz Igor Kopček:

Od budúceho roka IFBB PRO súťažiaca Pleváková nastúpila na súťažné pódium o niečo plnšia, Ako so bol v jej  pripade zvyknutý, napriek tomu som ju už po prvom porovnávní viel  na top 2 pozícii. U mňa bola prvá (som Pleváková pozitív), ale jej kategória bola mimoriadne silná - prekvapila ma bikinifitnesska z Turecka, páčila  sa mi Ukrajinka a aj Kanuščáková. Pohľad do výsledkových listín ukázal  prekvapujúcu informáciu ! Sabina bola po semifinále až na 3. Mies (Medzi súťažiacimi boli minimálne rozdiely) a až vo finále si "naklonila" rozhodcov na svoju stranu.

Boj o Absolutku:

Slovensko v Santo Domingo potvrdilo, že "staré" vedenie SAKFST zvolilo na IFBB Svetový šampionát optimálne zloženie reprezentačného výberu Slovenska a v boji o titul absolútnej víťazky v  nominácii bikinifitness junioriek sme mali napokon dve súťažiace - Plevákovú a Trajteľovú. Sabina oslovila rozhodcov viac a tak sa s amatérskou scénou rozlúčila  ziskom absolútneho víťazstva. Gratulujem !

Fotogaléria

Produkty v článku

Novinka EXTRIFIT® Aminogel®

EXTRIFIT® Aminogel®

21,10 € 31,00 €

Novinka EXTRIFIT® BCAA GT+

EXTRIFIT® BCAA GT+

21,20 € 31,00 €

Novinka EXTRIFIT® Carnigel®

EXTRIFIT® Carnigel®

17,47 € 24,00 €

Súvisiace články

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

Pre správne fungovanie organizmu sú bielkoviny nesmierne dôležité. Sú zdrojom aminokyselín a enzýmov a sú nevyhnutné pre regeneráciu a budovanie svalovej hmoty. O ich význame pre telo a metabolické zdravie hovorí aj množstvo štúdií . Prinášame vám 10 hlavných a najmä vedecky podložených dôvodov, prečo by ste mali prijímať viac bielkovín. Zobraziť celý článok

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

Meno Dorian Yates ste už určite počuli. Tento fenomenálny anglický kulturista, známy ako „The Shadow“ (Tieň), má nepochybne zaujímavý život. O jeho mladosti, kariére a zaujímavostiach z jeho života, sa dočítate v tomto článku. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.