SABÍNA PLEVÁKOVÁ - TRÉNINGOVÉ VIDEO

SABÍNA PLEVÁKOVÁ - TRÉNINGOVÉ VIDEO

Autor článku: Extrifit Slovakia

 

 

 

 

Príprava na Jarnú sezónu 2015

 

 

 

 

 

 http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-sabina-plevakova--1_f4d9cae15e7c138bcb6798c29315a46a.jpg

 

 

 

Pred pár dňami v Mozolani Fitness v ZOC Max v Žiline cvičila najlepšia slovenská pretekárka v bikiny fitness, svetová a európska šampiónka Sabína Pleváková, ktorá je členkou Extrifit tímu. Jej veľkým snom je získať profi-kartu, o čo sa pokúsi v roku 2015. Prípravu na jarnú sezónu 2015 berie preto naozaj vážne.

 

 

 

 

 

 

 

SABÍNU PLEVÁKOVÚ PODPORUJE EXTRIFIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Extrifit

 

 

 

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

 

 

 

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®

 

 

vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

 

 

 

www.mozolani.com

 

 

 

 

 

 

Komentáre: