SPOLOČNÝ TRÉNING TOMÁŠA KAŠPARA A ANDREJA MOZOLÁNIHO + VIDEO

 

 

 

 

 

 

 

Český profesionálny kulturista a člen Extrifit tímu Tomáš Kašpar exhibične vystúpil na Mozolani Fitness Cupe 2015 v Žiline (31. 10.), kde svojou zostavou na pódiu i šoumenstvom medzi divákmi priviedol obecenstvo do varu. O deň neskôr si v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina zatrénoval spolu s Andrejom Mozolánim.

 

 

 

 

 

 

 

„Bol to neplánovaný tréning rúk, ktorý sa konal v nedeľu dopoludnia. Mal som dohodnutý tréning s poľským profesionálom Robertom Burneikom, ale ten žiaľ nemohol prísť do Žiliny, a tak sme využili možnosť natočiť tréning spolu s Tomášom. Dohodli sme sa priamo na súťaži. Spočiatku sa nám do toho ťažkého tréningu ani nechcelo ísť, ale nakoniec sme sa vyhecovali a tréning dopadol fajn. Obaja sme boli spokojní s výkonom. Na biceps i triceps sme zvolili širší repertoár cvikov. Tréning bol v pomerne vysokom tempe, trval hodinu a výsledkom bolo dokonale prekrvené svalstvo rúk. Diváci si môžu na videu pozrieť krátky zostrih, aký priebeh mal tréning,“ povedal Andrej Mozoláni, ktorý síce už deväť rokov nesúťaží (najväčšie úspechy – majster sveta v kulturistike v roku 2005 a dvojnásobný majster Európy v kulturistike v rokoch 2004 a 2006), venuje sa biznisu, organizuje súťaže, robí trénera, ale stále sa udržiava a cvičiť nikdy neprestal.

  

 

 

Rozpis tréningu bicepsu a tricepsu

 

 

 

1. cvik:

bicepsové zhyby v stoji s EZ tyčou, klasická pyramída, na začiatku záťaž 50 kg a vyšší počet opakovaní, v poslednej sérii záťaž 93 kg a 3 opakovania.

 

2. cvik:

bicepsové protismerné kladky a trochu vyšší počet opakovaní.

 

3. cvik:

bicepsové zhyby podhmatom na Scottovej lavičke.

 

4. cvik:

tlaky na kladke francúzskym zhybom spoza hlavy.

 

5. cvik:

tlaky na bradlách na stroji.

 

6. cvik:

supersérie sťahovanie kladky spoza hlavy v kombinácii s klikmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Český profesionálny kulturista kategórie open Tomáš Kašpar je v príprave na svoju záverečnú súťaž v aktuálnej jesennej sezóne, ktorou bude 15. 11. San Marino Pro 2015. Chce sa tam predstaviť v lepšej forme, akú mal na EVLS Prague Pro 2015 (obsadil 15. miesto) a Nordic Pro 2015 (skončil na 7. mieste). Tento ťažkotonážnik má PRO kartu len od minulého roka, profi-debut zažil doma na  EVLS Prague Pro 2014 (tiež 15. miesto) a jeho dlhodobým cieľom je dostať sa raz na vysnívanú Mr. Olympia.

 

 

Autor: Ľubomír Chochula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace články

DAJTE SVOJMU TRÉNEROVI ŠANCU

DAJTE SVOJMU TRÉNEROVI ŠANCU

Na svojom pupku ste pracovali desať rokov. Na svojom ochabnutom, zdevastovanom tele tiež . A po trénerovi chcete výsledky za 14 dní ? Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.