TEŠÍME SA NA VÁS EVL'S PRAGUE 2017!

Súťaž EVL’s Prague už netreba  fanúšikom kulturistiky a fitness predstavovať . Súťaž usporiadaná prvýkrát v roku 2012 si získala za svoju krátku históriu renomé jednej z najvýznamnejších svetových súťaží, kde o zaujímavé finančné prémie súťažia tí najlepší kulturisti a bikiny fitnessky planéty.

S potešením konštatujeme, že Extrifit je partnerom tejto dôležitej udalosti od jej narodenia až do minulého roku. Nechýbali sme ani na jednom ročníku a tak ako  sa zvýšila kvalita a sláva súťaže, produkcia a portfólio našich značiek rástlo tiež . Spojenie Extrifit a EVL 's zaisťovalo návštevníkom vždy nevšedné zážitky zo stretnutia s našou a svetovou  športovou  špičkou , rovnako tak ako zoznámenie s najnovšími trendami v oblasti športovej výživy. A tak bude pokračovať, pretože tam, kde sú k dispozícii top bodybuilderi  a fitnessky , je tiež vynikajúca kvalita produktov Extrifit. Preto sme pre Extrifit pripravili skutočne dominantnú expozíciu. Naše produkty sa nachádzajú v troch lokalitách Extrifit s najväčšou plochou 100 m² v hlavnej hale Expa.

A čo môžete očakávať ?

Samozrejme, na najlepší a najúspešnejší športový tím v Českej republike.

 • Vojtěch Koritenský - účastník Mr. Olympia, IFBB Pro, majster sveta, víťaz Arnold Classic, Diamond Cupu, protagonista On The Top , ale veď ho všetci  poznáte ...
 • Sabina Pleváková - víťaz Európy, víťaz Arnold Classic a mnoho ďalších súťaží bude mať svoju profesionálnu premiéru na EVL’s v Prahe 2017. A zároveň nebude chýbať na našom stánku , aby s vami mohla zdieľa túto udalosť.
 • Tomáš Tabáčar - V Prahe bol vždy v skvelej forme a tento rok to určite nebude inak. Ale konkurencia bude iná. Tomáš bude hájiť farby Extrifitu v profesionálnej kategórii do  212 libier a pokúsi sa získať právo štartu na Mr. Olympia 2018. Podarí sa to ? Som si istý, že s vašou podporou áno .

 • Tomáš Kaspar - už skúsený profesionál v kategórii Open. Záruka obrovských svalov a skvelá show. Ukáže vám profesionálne svaly z niekoľkocentimetrovej  blízkosti.
 • Vlastimil Kužel - 2 dni čerstvý majster  sveta v benchpresse, svetový  rekordér a celebrita  v Benchpress svete. A vám nebude  chýbať spoločná fotka?
 • Petr Petráš- Majster Sveta a Európy, muž patriaci do TOP 5 najlepších powerlifterov sveta s vami milerád prehodí pár slov a urobí spoločnú fotografiu, aby ste si mohli zase pripadať malinký  ...
 • Slavoj Bednář - NABBA Federation Professional, Mr.Universe sa vám predstaví v ukážkovej forme , v ktorej  chce chce zabojovať o  ďalší titul Mr. Universe.
 • Noro Zajac - slovenský reprezentant, viacnásobný medailista Diamond Cup, vždy vo forme, vždy pripravený na Show . Príďte a presvedčte sa, opýtajte sa ho ako byť celý rok vo forme .
 • Milan Obořil - finalista jarného Diamond cupu , Mr.Quadriceps, najväčší pokrok v uplynulom roku. Bude tiež prítomný na našich exhibíciách .
 • Eva Dlabajová - Juniorská reprezentantka Českej republiky, finalista MS bude súťažiť amatérskej časti súťaže. Určite si však nájde čas na podpísanie podpiskarty pre vás .
 • Členovia klubu Extrifit - Áno, dokonca aj tí sa objavia na našom stánku a predstavia svoje formy . A nebudú to žiadne Bčka . Michal Selmeczi, Martin Klusák, Iurka Ciubotaru, Michal Makovský, Kristína Seidlová, Lucia Černíková, Anželika Kiričenková, tí všetci určite stoja za stretnutie a všetkým do jedného budeme držať palce na súťaži.
 • Extrifit Girls - A samozrejme nemôžeme opomenúť naše krásne, vždy usmievavé, vyšportované a ústretové Extrifit Girls, ktoré vždy patrili k ozdobám Expo EVL 's. Takže aj v tomto roku môžete stretnúť  aj Gabču, Šárku, Luciu, Zuzku, Janu a Katrin.

A pretože mnohý  z vyššie uvedených bude súťažiť , máme pre vás program , aby ste si nenechali ujsť svojho  obľúbeného pretekára , alebo  niektoré ceny, ktoré sme pre vás pripravili ...

PIATOK:

11:00 - Exhibícia - (Koritenský, Obořil, Zajac, Bednář)

12: 00- Súťaž pre divákov s  hodnotou cenou . Od 11:45 sa môžete začať zapisovať  na stánku

14:00 - Prestávka v súťažnom programe, ale s nami začne showTomáš Kašpar ! Samozrejme, s Vojtom, Milánom, Slavojom a Norom. Sabina Pleváková bude mať v tom čase na stánku autogramiádu .

15:30 - Súťaž pre divákov s hodnotnými cenami.

16: 30- Exhibícia -  (Koritenský, Obořil, Zajac, Bednář)

18:00 Meet & Greet začína s profesionálmi, ale samozrejme môžete kedykoľvek prísť na podpis členov tímu Extrifit.

Od 17:00  k nám pribudne posila a to  doslova. Dorazí Petr Petráš  a bude k dispozícii aj celú sobotu.

SOBOTA:

12:00 - Exhibícia  - Koritenský, Obořil, Zajac, Bednář)

13:00 - súťaž o hodnotnú cenu

 14:00 - Exhibícia - (Kašpar, Koritenský, Obořil, Zajac, Bednář)

15: 00- Súťaž pre divákov o hodnotnú cenu .

16: 00- Exhibícia - (Kašpar, Koritenský, Obořil, Zajac, Bednář)

14-16- Sabina Pleváková bude mať po semifinále a bude samozrejme na stánku .

Toto všetko samozrejme vychádza z plánovaného programu EVL 's Prague, takže môže dôjsť k ľahkým odchýlkam, ale my sa budeme snažiť, aby ste si naše hviezdy užili čo najviac. A nielen ich, srdečne vás pozývame aj na ochutnávky produktov, akčné ceny, veľa zábavy, spoločných fotiek a hromady zážitkov

Budeme sa na vás maximálne tešiť!

 

Fotogaléria

Produkty v článku

Súvisiace články

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.