VIDEOREPORTÁŽ Z EVLS PRAGUE PRO 2014 -1. časť

VIDEOREPORTÁŽ Z EVLS PRAGUE PRO 2014 -1. časť

Autor článku: Extrifit Slovakia

 

 

 

 

Pozrite sa na tradičný videoreport Lukáša Roubíka z EVLS Prague Pro 2014, ktorý je plný zákulisných záberov, vtipných momentov a hlavne hromady profesionálnych svalov! Nájdete sa medzi divákmi alebo návštevníkmi nášho stánku?

 

 

 

 

 

 http://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifitslovakia-evls-1_00f54b9c6a74e2bdaafb1639353f5582.jpg

 

 

 

 

Minulý  víkend prebehla v Prahe najväčšia európska profesionálna súťaž EVLS Prague Pro 2014, na ktorej  samozrejme nemohol chýbať ani kompletný tím Extrifit na Expe aj Tomáš Kašpar na pódiu kategórie open. Súťaž takých rozmerov si samozrejme nenechal ujsť ani známy "zúrivý reportér" Lukáš Roubík, ktorý tentoraz pripravil reportáž exkluzívne pre fanúšikov  značky Extrifit .  V prvej a dlhšej časti videoreportáže uvidíte ako zákulisné pohľady z akcie Meet and Greet či z rozcvičovny pretekárov a zákulisia, tak aj vystúpenie Extrifit tímu na Expe, veľké svaly a krásne dievčatá na našom stánku a tradične aj množstvo rozhovorov. Čakajú na Vás Tomáš Kašpar a Dalibor Hájek, Petr Marca a Radek Lonc, Vojta Koritenský a Slavoj Bednář aj krásne pretekárky ako Sabina Pleváková a Petra Šenkeříková a konečne aj Jakub Šubrt a Milan Obořil.

 

V druhej časti, ktorú Vám prinesieme v ďalších dňoch, sa môžete tešiť na rozhovory s Milanom Šádekom , Jurajom Višným, Láďom Kurčík, Jardom opasok, Janou Slívova, Tomášom aj Daliborom a samozrejme uvidíte aj exkluzívne zábery z rozcvičovny, backstage aj dianie na pódiu a voľného pózovanie medzi divákmi. Zaujíma Vás mimochodom, ako sa rozcvičuje profi pretekárka v bikiny? Aj na to si odpovieme v druhej časti:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre: