Menu

Prečo Extrifit

ZNAČKA EXTRIFIT® BOLA ZAREGISTROVANÁ V ROKU 2007. V ROKU 2010 SA FIRMA TRANSFORMOVALA NA EXTRIFIT®, S.R.O. Extrifit SPORTS NUTRITION DNES PATRÍ MEDZI NAJDYNAMICKEJSÍCH VÝROBCOV ŠPORTOVEJ A DOPLNKOVEJ VÝŽIVY V ČESKEJ REPUBLIKE A VEĽMI ÚSPEŠNE DISTRIBUJE SVOJE PRODUKTY DO ZAHRANIČIA. VÝHRADNÝM DOVOZCOM VÝROBKOV EXTRIFIT ® NA SLOVENSKO SA STALA NAŠA SPOLOČNOSŤ GDP S.R.O. SO SÍDLOM V MICHALOVCIACH . DOPLNKY VÝŽIVY ZN EXTRIFIT ® NAŠLI ZNAČNÚ OBĽUBU NAJMÄ U KULTURISTOV A VYZNÁVAČOV ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU FITNESS.

EXTRIFIT IDEA

Extrifit nie je pre všetkých. Nie je o povrchnosti a pozlátku. Extrifit je určený tým, ktorí milujú ťažké železo a chcú podať plný fyzický výkon. Je pre všetkých tých, ktorí sú tvrdia na seba samého a požadujú od svojho tela maximálne výsledky. Extrifit je pre tých, ktorí dobre vedia, že bez tvrdej práce, odriekania a obetí nie je výsledkov a vysnívaných cieľov.

Extrifit je dnes veľmi početná komunita ľudí, ktorí sa hrdo hlási k filozofii značky a ktorí tvoria úžasnú kulturistickú subkultúru.

Extrifit je synonymom pre podporu talentu a športových ambícií. Extrifit ukazuje cestu za Tvojím snom.

EXTRIFIT TEAM

Extrifit Team predstavuje absolútnu špičku ľadovca nášho sponzorského programu. Je to spoločenstvo sponzorovaných elitných športovcov s vynikajúcimi športovými výsledkAMI s nespochybniteľným talentom a odhodlaním. Sme náležite hrdí na fakt, že drvivá väčšina Teamu nebola nikdy spojená s inou značkou, ako s tou našou. Za unikátny považujeme to, že sme počas spoločnej spolupráce dokázali doviesť kulturistu Tomáša Kašpara, Vojtecha Koritenského a Slavoje Bednářa z amatérskych súťaží až ku statusom profesionálnych pretekárov, súťažiacich s absolútnou špičkou. Extrifit Team zároveň disponuje amatérsku špičkou v podobe Majsterka sveta v kat. Bikiny Fitness Sabiny Plevákové, juniorským Majstrom sveta Milanom oborila, medailistom Olympia Amateur Jakubom Šubrt. Obrovský potenciál v sebe skrývajú tiež mladí kulturisti Roman Vavrečan a David Oravec, obaja označovaní odbornou verejnosťou čoby nevídane talentovaní mladíci s predpokladmi pre profesionálnu kariéru. Takto silný a ambiciózny športový tím nemá v prostredí Českej republiky obdobu a výsledky, či renomé týchto vynikajúcich športovcov, ktorí neváhajú spojiť svoje meno s našou značkou, svedčí o špičkovej kvalite produktov zn. Extrifit.

EXTRIFIT CLUB

O pevnom spojení Extrifit s fitness športovým odvetvím svedčí tiež existencie Extrifit Clubu. Extrifit Club je športový oddiel zaregistrovaný pod hlavičkou Zväzu Kulturistiky SKFČR s príslušnosťou k svetovej federácii IFBB. Zameriava sa na mladých adeptov kulturistiky, pre ktoré organizuje odborné semináre, vedenej špičkovými odborníkmi a členmi Extrifit Teamu, ktoré odovzdávajú svoje dlhoročné skúsenosti svojim mladším kolegom. Najlepšie pretekárov potom odmeňuje produkty značky Extrifit. O tom, že táto prax sa uberá správnym smerom, svedčí zisk 4 zlatých, 7 strieborných a 6 bronzových medailí z tohtoročných národných šampionátov rôznych vekových kategórií. Tento medailový zisk vyniesol Extrifit Club na prvé miesto medzi všetkými súťažnými subjektami v SR v kategórii dorastu a tretie miesto medzi juniorov.

SOUTĚŽE

Vymenovať všetky kulturistickej súťaže, na ktorých sa Extrifit podieľal, by bol veľmi dlhý zoznam. Extrifit bol už takmer všade. S cenami pre najlepších pretekárov sa športovci stretávajú predovšetkým na vrcholnom Majstrovstvá Českej republiky, ale aj na súťaži celosvetového významu, ako bola napríklad Olympia Amateur, usporiadaná roku 2014 v Prahe, ktorá mnohým športovcom poslúžila ako vstupenka do profesionálneho sveta. Extrifit tiež organizuje svoju vlastnú pohárovú súťaž pod názvom Extrifit Cup, ktorá je hojne dotovaná produkty našej značky a ktorá postupne naberá na športovom význame.

PODPORA MLÁDEŽE

Extrifit kladie obrovský dôraz na podporu mládeže. Unikátny projekt ODMENA ZA VÝSLEDOK je našou vlajkovou loďou v tejto oblasti. Nosnou myšlienkou je fakt, že každý z úspešných pretekárov dostane späť adekvátnu náhradu za svoje finančné prostriedky, vložené do výrobkov zn. Extrifit. A to dokonca v 100% výške! Takže mladí pretekári majú jednoduchý výber - skvele sa umiestni alebo súťaž vyhrajú a idú si pre ďalšie výrobky zadarmo! Netreba dodávať, že táto akcia našla u mladých športovcov masívne odozvu a my si môžeme byť istí, že špičkoví dorastenci a juniori v Českej republike spoliehajú vo svojej súťažnej príprave na výrobky značky Extrifit.

FANÚŠIKOVIA

Extrifit sa pýši nebývalo oddanou fanúšikovskú podporou. A je si toho dobre vedomý. Aj oto pravidelne usporadúva spoločné stretnutie so svojimi fanúšikmi pod názvom Extrifit TraningDay. Priaznivci značky sa tu môžu stretnúť, porozprávať sa, spoločne sa odfotiť, ale aj zatrénovať si s vrcholovými kulturistov a bikiny pretekári. Extrifit organizuje na svojej facebookovej fans stránke Extrifit.cz zábavné súťaže, pričom je pravidelne ohromený kreativitou a nápaditosťou svojich podporovateľov. Skvelé zážitky máme vždy z predajni exhibičných podujatí pri významných súťažiach typu Olympia Amateur či EVL 's Prague. Neustále obkľúčený stánok Extrifit nám dáva obrovskú spätnú väzbu od vás a doslova nás nabíja ďalšie energiou. To všetko sa podieľa na imidž značky. Skrátka obraz Extrifit vo vašich očiach si tvoríte vy sami.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský Extrifit Slovakia terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

Úplnou novinkou sú NO produkty E.Nox Shock a Hell Gél so silným stimulačným a pumpovacím efektom. Produkt Hell Gél je vo forme hotového gélu, čo je svetový unikát. Úplne nové sú plne instantné aminokyseliny vo voľnej forme (free form amino) BCAA INSTANT, vyrábané v 7 výborných príchutiach. Proteínové suplementy EXTRIFIT ® vynikajú perfektné stráviteľnosťou, dokonalú rozpustnosťou a výnimočne lahodnou chuťou. Základ proteínových suplementov EXTRIFIT ® tvorí najkvalitnejšie srvátková bielkovina, získaná metódou CFM. Zaujímavý a veľmi neopozeraný je tiež dizajn obalov s nápaditou a originálnou grafikou. EXTRIFIT ®, s.r.o. veľmi úzko spolupracuje s najlepšími kulturistami, ktorých poznatky a spätná väzba sú neoddeliteľnou súčasťou vývoja spoločnosti.

Športová a doplnková výživa EXTRIFIT ® je voľbou pre tých, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu, priaznivé ceny a poctivý prístup k zákazníkovi.

Výhradný dovozca pre SR:   www.extrifitslovakia.sk

GDP s.r.o.
Kpt. Nálepku 20
07101 Michalovce 
Mob.: +421944034123

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS ?