BUDÚCI TÝŽDEŇ NÁM ZAČÍNA TÁ PRAVÁ JAZDA

Ak pravidelne navštevujete naše stránky, tak ste si asi zvykli, že sa tu každý pracovný deň nájde nejaký nový článok, prípadne nová informácie k akciám spoločnosti Extrifit, prípadne Extrifit Teamu. Tento zavedený poriadok ale v budúcom týždni výrazne nabúrame. Ale nebojte, o svoju dávku informácií rozhodne neprídete.

Pravidelnosť, frekvenciu a dĺžku článkov ale vyvážame exkluzivitou. Budúci týždeň sa ponesie v znamení prvej účasti člena Extrifit Teamu Vojtu Koritenského na najprestížnejšej súťaži sveta Mr. Olympia. Zo všetkých síl (a možnosťou dátového pripojenia) sa budem snažiť, aby ste s Vojtom boli doslova na každom kroku, aby ste nasali atmosféru súťaže, po ktorej prahne každý pravoverný súťažiaci  kulturista. Sprostredkujem vám let , medzipristátie v New Yorku, to, ako Vojto bude riešiť stravu, keď nemožno do USA doviesť žiadne jedlo, aktuálne pocity a samozrejme formu.

Predložíme fotky z posledných tréningov a dovolím si pridať pár názorov. Popíšem vám organizačný mumraj, zákulisie prípravy a fázu predsúťažnej kompenzácie Vojtu pred najväčším vrcholom sezóny. To všetko prostredníctvom kratších reportáží, ktoré sa budú náhodne a nepravidelne zverejňovať na webe Extrifit.cz.

Pravdepodobne pôjde o kratšie  blogy, nie v rozsahu mojich obvyklých slohových cvičení, doplnené o nejaké fotografie. Program bude nabitý a priestor na zopakovanie scenára filmu Vo štvorici po opici minimálny, pretože už v nedeľu, deň po Mr. Olympia, roluje lietadlo smer New York-Praha. Napriek tomu dúfam, že Vojta ponúkne aj obraz športovcov, z ktorého opadne stres z diéty, z napätia pred vrcholnou akciou a pridá pár svojich povestných vtipov vo spektakulárne gýčovitých kulisách Las Vegas. Takže nebojte, nebudete odkázaný  len na písaný text, ale neochudobníme ani facebook Extrifit.cz, ani server Ronnie.cz o krátke videá a náplň pre ďalší z dielov On The Top.

Skrátka, cesta na Olympiu začína v utorok ráno odletom a vy buďte v strehu. Táto jazda bude stáť za to.

Súvisiace články

Ako naštartovať metabolizmus?

Ako naštartovať metabolizmus?

Energia je pre život nevyhnutná. Ľudský organizmus ju prijíma v rôznych formách, čo sa neskôr prejavuje na komplexnej látkovej premene. V zdravom organizme funguje na princípe rozkladu zložitých makromolekúl z prijatej stravy na cieľovú využiteľnú energiu pre základné životné funkcie. Ide o procesy metabolizmu, ktoré fungujú normálne, zrýchlene alebo spomalene, o čo viac premýšľame, akonaštartovať metabolizmus. Zobraziť celý článok

Efektné 10-minútové cviky na brucho

Efektné 10-minútové cviky na brucho

Brušné svalstvo obzvlášť pridáva na vizuálnom dojme z celkovej postavy. Formovanie je teda základ, ale má isté zásady. Jednou z najdôležitejších je pevná vôľa a výdrž. Tieto dva princípy kombinujeme najmä pri krátkodobých, ale zato náročných cvičeniach. Za také považujeme vybrané 10-minútové cviky na brucho. Ktoré sú to a čo vôbec treba vedieť oprecvičovaní brušných svalov?  Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.