DESATORO PRE NÁVŠTEVU EXTRIFIT TRINING DAY

Extrifit Training Day by ste mali navštíviť, pretože ...

1) ... vás necháme skorumpovať

Skutočne, každý z návštevníkov od nás obdrží malý darček a pri vchode ho privítame netradičným, alebo možno v priestoroch posilňovne tradičnom, welcome drinkom. A čo viac ! Štaprdlíky vám ponúknu naše nové Extrifit Girl, Lucia a Domča, uskutočné  krásavice, o čom sa môžete presvedčiť na našom facebooku.

2) ... sa dozviete niečo, čo chcete počuť.

Stačí malé nahliadnutie do online poradne, do otázok a odpovedí, do všetkých možných fór, aby ste vzápätí zistili, že príval otázok týkajúcich sa tréningu, stravy, doplnkov a životného fitness štýlu je doslova nekonečný. Rady v online poradni poskytujeme v obmedzenom počte autorov a nevyužívame kompletný Extrifit tím. A tak sa môže ľahko stať, že keď sa nás nejaká slečna opýta, ktorý typ plaviek je pre pretekanie v bikiny kategórii najlepší , tak ja to proste neviem. A pravdepodobne to nevie ani Radek Lonc, alebo Vojta Koritenský. Ale vie to Sabina Pleváková, alebo Andrea Neumannová a radi Vám to na seminári povedia. A Radek Lonc vám zase možno povie, prečo berie toľko glutamínu. A Slavoj vám poradí hromadu iných vecí a tak ďalej ... Ale tiež sa môžete opýtať na to, koľko žerie Mercedes Vojtu Koritenského, alebo čo si dala Andrea v kiosku na Manhattane minulý týždeň. Skrátka, môžeme pokecať, pretože žiadna otázka nie je úplne blbá.

3) ... vám poradíme ako ohýbať lakeť

Tým nadväzujem na seminár a online poradňu. Ako niekto môže niekomu radiť s tréningom, keď ho nikdy nevidel, ako cvičí ? Trebárs robí drepy ako artritická babička. Alebo si pod pojmom intenzita predstavuje guľometnú paľbu selfíček na predkope . Ak chcete ukázať, ako trénujú chlapci z tímu, jedného si po seminári chyťte  a odcvičte s ním tréning. Potom uvidíte, ako sa veci majú. Tým najodvážnejším odporúčam Milana a Nora a tým najsilnejším Petra Petráša. A kto si bude chcieť super  zabenčovat, zvolí si Vlastu Kužela.

4) ... budete mať oči na vrchu  hlavy ako francúzsky buldoček.

Všetci sú, až na Sabinu a Nora Zajaca, v plnej príprave na súťaž. Od ich sezónnych vrcholov ich bude deliť len pár týždňov, alebo dokonca dní, ako v prípade Vojtu. To nie je úplne dobrá správa pre živosť debaty, lebo trochu únavy bude na borcoch  ​​poznať, zato je to skvelá správa pre vaše oko. Predsa len sa na tréningy s papierovou kožou pozerá o niečo lepšie, než na tučniakov  v offseason režime. Tiež ako jedni z mála uvidíte doteraz trochu ukrývanú formu Tomáša Kašpara 3 týždne pred súťažou EVL s Prague Pro, kde si zmeria sily s tými najlepšími kulturistami sveta. Uvidíte obrovské zlepšenie Milana Obořila, ktorý chce absolvovať Arnold Classic a EVL s v kategórii mužov a o kategóriu vyššie. Necháte oči na pažiach Tomáša Tabačiara a kde budú blúdiť vaše oči na ladných telách Sabiny Plevákovej  a Andrey Neummanovej , to si nechcem ani domýšľať. Možno že vás zo snenia ale vytrhne pohľad na mohutného Radka Lonca, pretože jeho prehliadnuť nemožno. A Vojta ? Nuž, kto by nechcel vidieť na vlastné oči účastníka Olympie, že ?

Bohužiaľ, tiež  zistíte, ako silní ste. Nie ste. A uistí vás o tom Peter Petráš, pretože čokoľvek zdvihnete, on to zdvihne tiež  a pridá váhu vašich kamošov k tomu. Petr pôjde na Extrifit Training Day Mŕtve ťahy. Na poslednom Extrifit Day dal 410 kg. Čo myslíte, pomôžete mu svojím fandením ešte k lepšiemu výkonu ?

5) ... je u nás výhra istejšie než v Športke

Ako obvykle si zasúťažíme, vyhráte pekné ceny, užijeme si veľa zábavy. Vychytáte disciplíny, aby si užili aj dievčatá a aby to bolo čo najobjektívnejšie. Namasírujte Bicák a tricáky, budete ich potrebovať. Alebo aj nie a zrušíme vám stehná. Rozhodne tá výhra nebude zadarmo, ale zase bude stáť zato.

6) ... sa dozviete, čo znamená somár a naučíte sa Slovensky

Máme mladých fanúšikov, treba oprášiť tradície. Trebárs to, že dosť z nás má ešte v rodnom liste napísané Československo. Možno preto je skoro polka Teamu zo Slovenska. Do Kladna zavíta Andrea Neumannová, Sabina Pleváková, Norbert Zajac aj Tomáš Tabačiar a dokonca aj jedna z hostesiek je Slovenka. Takže na vás už len bude, aby sa tu cítili ako doma a nehovorili, že sme nejaký čudný . 

7) ... pretože si urobíte viac selfíček než Merkelová s Arabama 

Hltáte Vojtov seriál, pozeráte na Andreu, šaliete z výkonov Petráša, chceli by ste sa priblížiť Benču Kužela, túžite po pažiach Tabačiara a Lonca, sadáte na zadok z nôh Milana, rozplývate sa nad Sabinou a udivuje vás veľkosť Kašpara. A potom by ste si neurobili spoločnú fotku na pamiatku ? Alebo si aspoň neodniesli podpísanú podpiskartu ? No tie by bolo blbé, toto prepásť, nie ? O to viac, keď času na to bude dosť.

8) ... uvidíte najväčšiu koncentráciu špičkových pretekárov na meter štvorcový  . Stavíme sa ?

 Stavím sa o váš celoročný plat, že neexistuje v ČR seminár, kde je po kope toľko úspešných borcov ako tomu bude na Extrifit Training Day. Veď posúďte sami ! A začnem dámou - majsterka Slovenska, Európy a sveta a víťazka Olympia Amateur Europe, skrátka víťazka všetkého, čo sa vyhrať v amatérskom odvetví dá, Sabina Pleváková. Potom tu budeme mať 3 profíkov - Tomáša Kašpara, Vojtu Koritenského a Slavoje Bednářa. Víťaza EVL s a Diamond Cup Tomáša Tabačiara. Finalistov Olympia Am. Nora Zajaca a Andreu Neummanovou a Milana Obořila . Majstra sveta NABBA Radka Lonca. Svetového rekordmana v Bence Vlastu Kužela a nakoniec jedného z najsilnejších powerlifterov sveta Petra Petráša. Títo všetci kopú za Extrifit a tešia  sa na Vašu návštevu. Ponúkne vám niekto niečo viac ?

9) .... je to zadarmo.

A to ako fakt. Jo, je to tak. Toto všetko pre vás robí Extrifit ako výraz vďaky za vašu priazeň. Za to, že nás podporujete a stojíte pri nás. Ak pôjdete len na asi 2hodinový seminár, nebude vás to stáť ani korunu. Váš tréning a vašu konzumáciu nápojov si už zaplatíte podľa bežnej sadzby Dream Body Fitness. Ale keď na Vás vyjde, dostanete jedného brutálne nabušeného Extrifiťáka ako sparinga. A to je na nezaplatenie.

10) ... si možno nájdete ženu. Alebo muža.

Na Extrifit Traning Day sa vždy zíde hromada mladých ľudí a čím ďalej viac sa vyrovnáva pomer oboch pohlaví, navštevujúci túto akciu. To by v tom bol čert, aby sem tam nepreletela iskra v komunite ľudí s rovnakým záujmom a koníčkom. Celé sa to koná v obchoďáku, takže pozvanie na rande môže byť dielom okamihu. Ostatne, Vietnamci s ryžou sú hneď za rohom a kvetinárstiev mnoho .

TAKŽE KEDY A KDE SA VIDÍME ?

Budeme sa na Vás tešiť túto nedeľu 4. 9. 2016 od 14 hodín v Dream Body Fitness, Arménska 3277 (budova obchodného centra Oaza) Seminár bude tak dlho, ako dlho ho budete chcieť vy, fanúšikovia. Záleží na vašom záujme a nadšení . Hovorí sa, že by sme nemali stretnúť svojich hrdinov. Ale to je omyl, pretože na stretnutie s nimi nikdy nezabudnete.

P.S. A nepíšte, že je to ďaleko, ešte pred pár dňami ste išli tisíc kilometrov, aby ste si mohli ľahnúť na šutre a čuchali cudzie nohy v Chorvátsku. Oproti tomu je Kladno uprostred našej malej zemičky čoby kameňom dohodil. Odkiaľkoľvek.

Súvisiace články

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.