EXTRIFIT TRAINING DAY V TŘEBIČI BOL JEDNÝM VEĽKÝM PREKVAPENÍM

Lenže keď nadíde deň D, akoby sa zdalo, že všetky ženy v okolí sto kilometrov práve dostali menzes a pri vašich vtipoch, suchších ako púšť Gobi, im naskakuje vyrážka na chrbte. V snahe zlomiť túto nepriaznivú situáciu do seba klopíte jeden alkoholický nápoj za druhým a vo finále ste trapnější než pohľad na Bohuša Sobotku v koženom krivák. No a potom tu máme situácie, kedy sa vám nikam nechce a len slušnosť vám zavelila splniť sľubu vašej účasti. A vy sa nakoniec dostanete do takého Laufu, že historky z onej noci vám vystačí na celý zvyšok pobytu v Domove dôchodcov.

A tak nejako by som to prirovnal k Extrifit Training Day XVII. Nebudem zastierať, že miesto stretnutia s Extrifit fanúšikmi v Třebíči vo mne nebudilo ktovieaké nadšenie. Ani facebooková udalosť nenaznačovala enormný záujem obyvateľov Vysočiny. Už som sa začínal strachovať, že budeme zdieľať na Fejs podobné fotky, ako vídame u konkurenčných firiem s podobne okopírovaných stretnutí. Tam sa sponzorovaný športovci stretnú s fanúšikmi, a keby uprostred debatného krúžku niekto fotoshopoch primontoval  ohník, bolo by to také pekné folkové zátišie. Třebíč nám ale ponúkla skôr pohľad na obecenstvo nadupaného koncertu a nič nemohlo byť vzdialenejšie obavám o nízku účasť, ktoré vzali za svoje už hodinu pred začiatkom. Bolo proste narvané a my sme nedokázali nájsť miesto, odkiaľ by sa všetci účastníci Extrifit Day dali odfotiť na jeden záber. Možno preto, že krásne fitko Bopo Gym v pútavo industriálnom štýle, nedisponuje zrovna malými priestormi. Skrátka, nebudem už ďalej chodiť okolo a okolo a vyhlásim, že Extrifit Training Day s poradovým číslom 17 bol jedným z najvydarenejších zo všetkých. Ašpirant na mnoho vybavených zážitkov v ďalekej budúcnosti. Obrovskú zásluhu na tom majú predovšetkým fanúšikovia, diváci, ktorí sa prišli pozrieť na hviezdy Česko-slovenskej kulturistiky a fitness. V maximálne ústretové a nadšené atmosfére padali vecné a pritom zábavné otázky, debata sa rozprúdila skvele a mala spád a šmrnc. Naši športovci mnohokrát preukázali zmysel pre humor a myslím, že sa skutočne všetci náramne dobre bavili. Dve hodinky rozprávania ubehli ako voda a po 300 vzorkách produktov značky Extrifit sa len zaprášilo.

Po seminári nasledovalo tradičné a obľúbené fotenie s fanúšikmi a zasúťažili sme si o ceny. Dali sme si výpady na čas a verte tomu, že záťaž bola v cieľovej rovinke omnoho ťažšia a dráha oveľa dlhšia, než sa tomu zdalo na štarte. Po všetkých týchto  srandách sa chlapci odobrali k spoločnému tréningu, kde Petr Petráš výkonom 3x 200 kg na ramená opäť zničil sebavedomie všetkým tým, čo si mysleli, že vládnu silou ramine  a zvyšku osadenstva zase Nahlodali mierky svojou formou Vojto Koritenský a Noro Zajac. Benčiari zase dostali pár cenných rád od Vlasty a Tomáš Tabačiar opäť nanovo vymedzil význam slova paže. Slavoj ukázal, ako sa drie a Tomáš predviedol monštruózne svalové objemy v akcii. Možno ešte zaujímavejšia vec sa odohrávala v sále Bopo Gyme o poschodie vyššie, kde Sabina Pleváková viedla seminár o pózingu Bikiny fitness a to dokonca takmer v závodnom úbore dotknutých. Toto sa už po druhý raz stretlo s veľkým nadšením prítomných dievčat a tak to zaradíme do pravidelného programu Extrifit Training Day. Bohužiaľ, nemám z toho fotky, ale prefíkane som točil v sále rozhovor s Milanom Obořilom , takže toto interview bude mať asi najkrajšie  pozadie v mnohoznačný význame toho slova, aké ste kedy videli. Nenechajte si to ujsť. Predovšetkým potom preto, že má pre vás Milan mnoho nových informácií ohľadom jeho plánov v nadchádzajúcej sezóne. Mimochodom, či ste si doteraz mysleli, že má veľké nohy, tak cez Nový rok mu nejako zmutovali a momentálne je to vážne brutal. No a to je asi tak všetko, pretože oveľa viac vám povedia fotky vo fotogalérii. Na záver by som chcel určite poďakovať v mene svojom aj celého Extrifit Teamu za skvelú sobotu, pretože ten zážitok je obojstranný.

Vaša vysoká účasť nás motivuje do ďalšej práce a utvrdzuje nás v tom, že to asi robíme dobre. Myslím, že v Bopo Gyme sme určite neboli naposledy a tiež  dúfam, že nasledujúce Extrifit Training Days, ktoré sa konajú už za 14 dní v Banskej Bystrici a Bratislave svoju početnú účasťou naviažu na tento uplynulý. Budeme sa veľmi tešiť.

 

 

Fotogaléria

Súvisiace články

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.