Olympia Amateur . Už nie je cesty späť ..

 

 


Začalo to niekedy v minulom roku  . Obvyklá šuškanda . Olympia , zatiaľ aspoň tá amatérska , má byť v Prahe . Súťaž , ktorej punc výnimočnosti dala svojim názvom jej oveľa slávnejšia matka . Kulturistická súťaž všetkých súťaží . Mr Olympia . Legenda .

 

 

Šuškanda sa premenila  na skutočnosť a účasť na tejto súťaži sa stala prvoradým cieľom mnohých stoviek prihlásených športovcov . Atmosféra zhustla , napätie zosilnelo a to , čo sa odohrávalo v uplynulých 4 mesiacoch a prebieha práve teraz , práve teraz , si v mnohom nezadá s vrcholiacom napätím pred onou slávnou predlohou . Počujeme hlasné  vyhlásenia, ako aj skromné ​​túžby po finále . Vidíme znovuzrodenie už zabudnutých športovcov . Sledujeme príbehy pádov a vzostupov . Vnímame stupňujúce sa očakávania fanúšikovských táborov . Dychtivo hľadáme informácie o zahraničných súperoch a bedlivo pozorujeme tie tuzemské . Odhadujeme šance a odsudzujeme zatiaľ neporazených . Aplaudujeme  nevítatzom  a spochybňujeme neznáme tváre . Vyzdvihujeme prednosti našich favoritov a poukazujeme na nedostatky súperov . Sledujeme tréningy pod svetlami reflektorov a čakáme na pokroky tých utajených . Ponárame sa do špekulácií a odhadov . Vo vzduchu cítime rivalitu , odhodlanie , vôľu a vyčerpania svojich hrdinov . Hreje nás pomyslenie na ich víťazstvo a zviera nás v žalúdku možnosť neúspechu .

 

To všetko sa dnes končí a zároveň začína . Prvý Olympia Amateur v Českej republike privíta svojich účastníkov a dnes na prezenciu pretekárov prepukne festival nenápadného pozorovania svojich súperov , ako aj okázalého nezáujmu . Ale to sa nás , fanúšikov , už netýka . My si počkáme na piatok 5. 6. , kedy sa v semifinálových bojoch stretnú ženy a muži vo svojich kategóriách a prvé karty sa vyložia na stôl . Tý najlepší potom postúpia  v sobotu 6. 6. do finále , kde sa stretnú o jednu z piatich profesionálnych kariet IFBB .

 

 

Z celého nášho srdca si želáme úspech našich reprezentantov na tejto súťaži . Vojtovi Koritenskému , Jakubovi Šubrt a Sabine Plevákovej . Títo traja to budú mať veľmi ťažké . A preto veríme , že aj vy prídete a podporíte tieto mená , ako najlepšie viete a vaše hlasivky dajú jasne najavo , pre koho bije vaše Extrifiťácké srdce . Spoločne potom dokážeme tieto tri k najlepším možným výsledkom .

 

 

 

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifit_d50a0475679b1cf327d9fd316e390372.jpg

 

 

 

 

Súvisiace články

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Pri dodržiavaní zásad zdravého stravovania je v oblasti fitness možné jesť a nepriberať. Rozhodnúť sa pre stravovací fitness program nie je vôbec jednoduché – vyžaduje si sebavedomý a zároveň trpezlivý prístup, navyše triezvy úsudok bez fám a mýtov zo sveta fitness chudnutia. Nech sa páči – dnes podávame inšpirácie na zdravý jedálniček pre ženy! Zobraziť celý článok

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Vo svete športu a fitness je úplne bežné piť na zdravie, krásu a kondíciu. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú aj proteínové výživové doplnky. Z množstva dostupných vyberáme obľúbené proteíny pri chudnutí. Aj tie ďalej rozlišujeme na základe typu, účinkov, použitia a dávkovania. Tieto kritériá umožňujú lepšie sa orientovať v sortimente, vďaka čomu bude chudnutie efektívnejšie. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.