ROBIŤ V EXTRIFITE JE POCTA

Malá rekapitulácia na začiatok. Pre zamýšľané PR aktivity spoločnosti Extrifit, ktoré  sa množia rýchlejšie než subsaharské  obyvateľstvo, sme sa rozhodli, že založíme promo team dievčat s názvom Extrifit Girls. Naša vízia je taká, že to bude čertovsky pekná úderka dievčat, s ktorými príde náš zákazník, fanúšik, či priaznivec do kontaktu ako prvý. Vyvolali sme konkurz a ten zasa pre zmenu vyvolal obrovský ohlas medzi slečnami. Natoľko obrovský, že sme sa ho rozhodli ukončiť o pár dní skôr. Počas piatich dní sa prihlásilo vyše 80 dievčat, z ktorých sme rovno tritsaťpäť  pozvali na konkurz do Extrifit Gymu. A tam sa ukázalo, že vystajlované, vyfiltrované fotky na sociálnych sieťach, nie sú vždy to isté, čo obraz sprostredkovaný cez vašu zreničku, ktorému neprekáža žiadna elektronická šifra. Niektoré s dievčat sa ospravedlnili  a neprišli , niektoré neprišla ani s ospravedlnením a nepatrný zlomok slečien celú akciu pochopil tak, že by sa po pár dňoch cvičenia mohli zaradiť po boku Sabiny Plevákovej a Andrei Neumannovej, čiže do sponzorského Extrifit Teamu. Po uvedení tohto fatálneho omylu na pravú mieru nakoniec prišlo rovných dvadsaťpäť dievčat, z ktorých sme sa chystali  vyberať. A veru, nebola to ľahká práca. Zapotili sme sa u toho viac, než baník na šichte a určite to nebolo spôsobené len teplým počasím, ktoré panovalo za múrmi Extrifit Gymu.

Nervozita panovala na oboch stranách. Na strane dievčat z očakávaného výsledku, na tej našej potom z toho, aby sme príliš nesklamali slečny, ktoré mnohokrát vážili skutočne dlhú cestu. Príjemnou povinnosťou potom teda bolo, všetkých prítomných obdarovať darčekom, či darčekom  od spoločnosti Extrifit a ešte raz prostredníctvom tohto článku im poďakovať za ich účasť.

A koho sme teda vybrali ? Našimi Extrifit Girls, s ktorými sa v dohľadnej dobe stretnete v rôznych počtoch napríklad už túto nedeľu na Extrifit Training Day v Kladne, neskôr na EVL s a ďalších jesenných pohárových súťažiach a chystaných seminároch sú: Trochu tajomná Lucie Adamusová. Vyššia, krásne stavaná dlhonohá slečna, vzdialene pripomínajúci Xenu bojovníčku z rovnomenného seriálu. Ale strach z Lucie nejde, práve naopak, myslím, že každý ocení jej príjemný úsmev.

Oproti Lucke je ďalšia  Lucka, celým menom Lucia Černíková zo Slovenska, drobučká. A čo je malé, to je pekné, hovorí sa. Však tiež  jej zverejnená fotka na našom FCB profile vzbudila poriadny ohlas. A keď už sme pri tých prirovnaniach , nedá mi to, aby som nezabudol jej podobu s našou bývalou členkou Extrifit Teamu Tímeou Trajteľovou.

A keď už sme pri tých úspešných pretekárok. Eva Dlabajová, ďalšia naša Extrifit Girl, má už tiež nejaké tie pekné výsledky za sebou. V tomto roku napríklad triumfovala v Absolútnym poradí na Majstrovstvách  Moravy a Sliezska v kategórii bikiny fitness junioriek. Dobré, nie ?

To sympatická  Dominika Čečetková zavesila bikiny plavky na klinec a obliekla namiesto nich trojbojarský dres. Kto by to bol povedal, všakže ? A nevyzerá to, že by to nejako flákala . Možno  sa nám prihlásila len preto, aby od Petra Petráša špehovať  nejaké tie rady. Uvidíme ...

Športovú kariéru neokúsila Gabriela Erbenová. A je to škoda. Gabriela je typom ženy, u ktorej každá pozdvihne obočie a povie si, páni, takto by som v jej veku chcela vyzerať ! Lenže to je obrovský  omyl. Takto by chcela vyzerať každá v akomkoľvek veku. Gabriela je staršia ako jej kolegyne, zato však zo športového hľadiska o generáciu mladšie dievčatá svojím telom celkom valcuje.

Poznáte tie dievčenské  skupiny ako Spice Girls a tak ? Marketing velil každej z nich prideliť nejakú rolu. Ak by sme uvažovali takto, máme tu prototyp športovej , ale nežnej  blondínky v podobe Šárky Poulovej  ....

... Ale bude sa o túto úlohu trochu preťahovať s Dianou Burianovou . Prirodzene krásna upravená dievčina, bez všelijakých umelin . Navyše pracujúca vo fitku. Myslím, že presne toto chcete ...

... Alebo tiež nie. Možno  si potrpíte na klasickú Slovenskú školu bikiny fitness. Čo tým myslím ? Hrudník, ktorý neprehliadnete a perfektná  postava doplnená čertovskú iskrou v oku. Taká je posledná vybraná dievčina Dominika Kukanová.

Súvisiace články

NERASTÚ VÁM RAMENÁ ? VIEME PREČO !

NERASTÚ VÁM RAMENÁ ? VIEME PREČO !

Obsiahla teória plus video s perfektným vysvetlením od Slavoja Bednářa. To všetko vás čaká v dnešnom článku. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.