SÚŤAŽTE S PETROM PETRÁŠOM A VYHRAJTE ISO 90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Už len dva dni nás delia od najväčšej súťažnej udalosti tohtoročnej jari. Diamond Cup, kde sa odohrá bitka o 6 profesionálnych kariet a tradičná profi súťaž Mozolani Classic, kde sa netrpezlivo očakáva vystúpenie  Vojtu Koritenského, už klope na dvere. Bude to veľké, bude to žeravé a bude tam aj Extrifit.

 

 

A ako je u nás dobrým zvykom, opäť sme si prichystali pre fanúšikov niečo extra. Niečo dooosť  extra. Tentoraz vytiahneme jedno eso z rukáva v podobe najsilnejšieho muža ČR a SR Petra Petráša. Petr nám predvedie Mŕtvy ťah s váhou, ktorá určite dosiahne 400 kíl. Možno  prekoná aj 410 kíl predvedených na Extrifit Training Day v apríli, kto vie?

 

 

A práve vy môžete byť súčasťou tohto pokusu. Máte jedinečnú príležitosť porovnať sily s neuveriteľným Petrom Petrášom . Zážitok na celý život, to vám garantujem a perfektnú príležitosť, ako vo vyhecovanej  atmosfére posunúť svoje maximum. A k tomu všetkému ešte môžete získať špičkový proteín ISO 90 v dvojkilovom  balení!

 

 

Nie, nebojte sa, nemáme pre vás nerealne  lákadlo typu: Kto prekoná Petra, získava proteín. Tá cena, resp. 3 ceny v podobe troch balení ISO 90 je daná a v každom prípade ju niekto získa.

 

 

A kto to bude?

 

Špičkový proteín ISO 90 získavajú posledný traja  súťažiaci, ktorí najdlhšie udržia  krok s pridávaním váhy Petra Petráša.

 

Súťaž bude prebiehať na stánku Extrifit počas prestávky v  Diamond Cupe , takže v sobotu od 15:00 hod. Ak sa chcete zúčastniť, kontaktujte nás na stánku počas celého dňa, najneskôr však do 15.00 hod.

 

Povolený je pásik a bandáže na zápästie.

 

 

Podmienka účasti:

 

Vzhľadom k tomu, že očakávame väčší záujem a je potrebné túto súťaž obmedziť na maximálne 10 súťažiacich vr. Petra, podmienkou účasti bude doložený nákup tovaru Extrifit v minimálnej hodnote 15 eur . Pokiaľ bude viac záujemcov ako deväť, o účasti rozhodne vyššia hodnota účtenky. Tovar je možné zakúpiť aj priamo na stánku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Prečo konzumovať pangamín?

Prečo konzumovať pangamín?

Program alebo československý patent Pangamín má svoje opodstatnenie v zdravej strave, pri športe a aj ako prevencia voči chorobám. Výhodou je, že má široký rozsah pôsobenia a v špeciálnych formulách ho môžu užívať dospelí aj deti. V čom tkvejú jeho „opojné“ účinky? Zobraziť celý článok

Ženy, chcete byť sexi? Siahnute po činke  ...

Ženy, chcete byť sexi? Siahnute po činke ...

Ženy si musia uvedomiť, že sval je sval, mužský alebo ženský, ale stále sval. Estetické krivky zadočku a stehien môžu vzniknúť iba tam, kde kožu podkladá sval. Pevný dekolt a ruky , ktoré sa netrasú ako alkoholik v absťáku , tiež vytvorí len a len spevnením príslušných svalov. Skrátka, sval má tvar, kdežto tuk je beztvarý. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.