SÚŤAŽTE S PETROM PETRÁŠOM A VYHRAJTE ISO 90

SÚŤAŽTE S PETROM PETRÁŠOM A VYHRAJTE ISO 90

Autor článku: Extrifit Slovakia

 

 

 

 

Nie, nebojte sa, nemáme pre vás nereálne  lákadlo typu: Kto prekoná Petra, získava proteín. Tá cena, resp. 3 ceny v podobe troch balení ISO 90 je daná a v každom prípade ju niekto získa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Už len dva dni nás delia od najväčšej súťažnej udalosti tohtoročnej jari. Diamond Cup, kde sa odohrá bitka o 6 profesionálnych kariet a tradičná profi súťaž Mozolani Classic, kde sa netrpezlivo očakáva vystúpenie  Vojtu Koritenského, už klope na dvere. Bude to veľké, bude to žeravé a bude tam aj Extrifit.

 

 

A ako je u nás dobrým zvykom, opäť sme si prichystali pre fanúšikov niečo extra. Niečo dooosť  extra. Tentoraz vytiahneme jedno eso z rukáva v podobe najsilnejšieho muža ČR a SR Petra Petráša. Petr nám predvedie Mŕtvy ťah s váhou, ktorá určite dosiahne 400 kíl. Možno  prekoná aj 410 kíl predvedených na Extrifit Training Day v apríli, kto vie?

 

 

A práve vy môžete byť súčasťou tohto pokusu. Máte jedinečnú príležitosť porovnať sily s neuveriteľným Petrom Petrášom . Zážitok na celý život, to vám garantujem a perfektnú príležitosť, ako vo vyhecovanej  atmosfére posunúť svoje maximum. A k tomu všetkému ešte môžete získať špičkový proteín ISO 90 v dvojkilovom  balení!

 


Nie, nebojte sa, nemáme pre vás nerealne  lákadlo typu: Kto prekoná Petra, získava proteín. Tá cena, resp. 3 ceny v podobe troch balení ISO 90 je daná a v každom prípade ju niekto získa.

 

 

A kto to bude?

 

Špičkový proteín ISO 90 získavajú posledný traja  súťažiaci, ktorí najdlhšie udržia  krok s pridávaním váhy Petra Petráša.


Súťaž bude prebiehať na stánku Extrifit počas prestávky v  Diamond Cupe , takže v sobotu od 15:00 hod. Ak sa chcete zúčastniť, kontaktujte nás na stánku počas celého dňa, najneskôr však do 15.00 hod.


Povolený je pásik a bandáže na zápästie.

 

 

Podmienka účasti:

 

Vzhľadom k tomu, že očakávame väčší záujem a je potrebné túto súťaž obmedziť na maximálne 10 súťažiacich vr. Petra, podmienkou účasti bude doložený nákup tovaru Extrifit v minimálnej hodnote 15 eur . Pokiaľ bude viac záujemcov ako deväť, o účasti rozhodne vyššia hodnota účtenky. Tovar je možné zakúpiť aj priamo na stánku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre:

Súvisiace články

POCHUTNAJTE SI NA PROTEINE TROCHU INAK

Autor článku: Kateřina Holmanová

Kateřina Holmanová, Majsterka ČR v kategórii Bikiny fitness, si pre vás opäť pripravila pestrý výber zdravých a predovšetkým nutrične skvelých dobrôt. Nikdy nebolo jednoduchšie dodržiavať vyvážený jedálniček, než tomu bude po získaní týchto skvelých receptov. Maškrťte zdravo a rozumne ! SÓJOVO  JABLKOVÝ ZÁVIN 200g sójovej odtučnené múky 90g vanilkového…

Zobraziť celý článok