TOMÁŠ KAŠPAR PO OPERÁCII !!

 

 

 

 

Najprv ospravedlňte absenciu lekárskych termínov v texte. Informácie máme sprostredkované priamo od Tomáša Kašpara. O čo teda ide?

 Ako sa návštevníci Extrifit Training Day dozvedeli priamo od Tomáša, zdravotné komplikácie vznikli zhruba pred mesiacom, kedy sa Tomáš udrel do hlavy. Akokoľvek to môže znieť komicky, tento úder spôsobil Tomášovi pomerne nepríjemné a vleklé zranenia, keď došlo k prerušeniu  povrchovej žilky na spánkovej časti lebky a odvtedy prakticky neustale krváca do podkožia v tejto oblasti. Bohužiaľ, toto neustále hromadenie sa krvi dalo príčinu vzniku obrovským a bolestivým Boulia na hlave, na nápravu ktorých muselo dôjsť až ku spomínanému chirurgickému zákroku a niekoľkodňovej rekonvalescencii. V tejto chvíli však máme informácie o úspešnom  prevedí  zákroku, odstránení  koplikací a skorom zapojení  do tréningu.

 


Tieto komplikácie pre Tomáša určite nebudú prekážkou pre jeho profesionálny debut na EVL S Prague 2014 ! Forma až doteraz gradovala, lebo Tomáš aj napriek silnej bolesti hlavy nepovaľoval ani v tréningu ani v diéte s cieľom postaviť sa medzi najlepších profesionálov v čo najlepšej forme. Tomáš je srdciar a bojovník a aj napriek niekoľkodňovom  výpadku  sa opäť vrhne do plného tréningu a rozhodne nenechá nič na náhodu. To isté platí o diétnom režime, kedy sa na nemocničnom lôžku momentálne stravuje predovšetkým pomocou doplnkov výživy.

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/extrifit-tomas-1_c739637eaf424af58736103ac60cc5e4.jpg

 

 

 

 

EXTRIFITSLOVAKIA praje Tomášovi skoré uzdravenie

 

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Ako pribrať?

Ako pribrať?

Ako sme už viackrát spomínali, žiadny zo zdravotných a výživných extrémom nie je pre ľudské zdravie prospešný. Tak ako nadváha, aj nízka hmotnosť až podvýživa patrí medzi spúšťače ďalších rizík. Spôsobov, ako pribrať na váhe, je asi tak veľa ako aj na chudnutie. Spoločné majú zváženie najprv zdravotného stavu, konzultáciu u odborníkov, až potom nasleduje jedálniček a tréningový plán. Zobraziť celý článok

Ako na pitný režim?

Ako na pitný režim?

Optimálny príjem tekutín označujeme aj pojmom pitný režim, ktorý podlieha ako principiálnemu načasovaniu, dávkovaniu, tak aj vhodným zdrojom. Pitný režim síce dokážeme ilustrovať v tabuľkách, závisí však od množstva faktorov a v zásade patrí k individuálnym zdravotným opatreniam. Koľko, čoho a kedy? V súvislosti s pitným režimom zodpovieme aj na tieto otázky! Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.