AKO DOPADOL PRVÝ ROČNÍK EXTRIFITSLOVAKIA CUP 2017 ?

Po rozhodnutí že sa pokúsime zorganizovať súťaž v Michalovciach sme prepadli obavám či to za necelý mesiac dokážeme spropagovať natoľko aby sme obsadili všetky vypísané kategórie ktorých nebolo málo a či dokážeme aspoň čiastočne naplniť hľadisko mestskej športovej haly .

V prvých dňoch to vyzeralo tak všelijako s počtami registrovaných súťažiacich ako aj s počtom predaných lístkov cez Ticketportal no postupne sa to začalo meniť k lepšiemu .

V posledných dňoch registrácie sa naše obavy o naplnenie všetkých kategórii úplne rozplynuli .

Deň pred súťažou sme mali zaregistrovaných 150 pretekárov z celého Slovenka a dokonca 4 pretekárky z Čiech . Za naplnenie súťaže pretekármi patrí veľké ĎAKUJEME vedeniu SAKFST no najmä organizátorovi podujatia Ing. Ľubomírovi Hečkovi a Dominike Multáňovej bez ich pomoci by sme sa určite nemohli tešiť takejto účasti .

Ing. Ľubomírovi Hečkovi a Dominike Multáňovej patrí ešte jedno veľké ĎAKUJEME za pomoc pri organizovaní celého podujatia ktoré nakoniec dopadlo na výbornú ako po organizačnej stránke tak aj počtom súťažiacich a plným hľadiskom čo sme naozaj nečakali .

Až na zopár malých chybičiek sa naša akcia vydarila za čo by sme sa ešte raz chceli poďakovať všetkým organizátorom a to najmä Jánovi Paľovi a Rastislavovi Furčákovi , ale aj všetký ostatným ktorý nám pomáhali s prípravou a s priebehom súťaže . Ďakujeme aj Tomášovi Tabačiarovi že v deň svojich narodením prišiel a potešil svojou účasťou , autogramom a fotkami návštevníkov akcie . 

ĎAKUJEME ! 

Fotogaléria

Produkty v článku

Súvisiace články

Glutamín vplýva na rast svalov či trávenie

Glutamín vplýva na rast svalov či trávenie

Glutamín patrí medzi najpopulárnejšie doplnky stravy medzi športovcami. Táto aminokyselina je kľúčová pre podporu športového výkonu, rast svalovej hmoty, regeneráciu a trávenie. V nasledujúcom článku sa pozrieme na najznámejšie účinky glutamínu a jeho dávkovanie. Zobraziť celý článok

Ako môžu tráviace enzýmy pomôcť s trávením?

Ako môžu tráviace enzýmy pomôcť s trávením?

Kto by nechcel mať zdravé a bezproblémové trávenie? Určite súhlasíte, že keď máme tráviace problémy, máme ďaleko od spokojnosti. Dobrý tráviaci systém je základom celkového zdravia, a presne o to sa starajú tráviace enzýmy. Niekedy však môže dôjsť k ich nedostatku, čo sa prejaví napríklad nafukovaním alebo bolesťami brucha. Dobrá správa je, že enzýmy môžeme suplementovať. V dnešnom článku sa dozviete všetko podstatné o tráviacich enzýmoch. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.