AKO DOPADOL PRVÝ ROČNÍK EXTRIFITSLOVAKIA CUP 2017 ?

Po rozhodnutí že sa pokúsime zorganizovať súťaž v Michalovciach sme prepadli obavám či to za necelý mesiac dokážeme spropagovať natoľko aby sme obsadili všetky vypísané kategórie ktorých nebolo málo a či dokážeme aspoň čiastočne naplniť hľadisko mestskej športovej haly .

V prvých dňoch to vyzeralo tak všelijako s počtami registrovaných súťažiacich ako aj s počtom predaných lístkov cez Ticketportal no postupne sa to začalo meniť k lepšiemu .

V posledných dňoch registrácie sa naše obavy o naplnenie všetkých kategórii úplne rozplynuli .

Deň pred súťažou sme mali zaregistrovaných 150 pretekárov z celého Slovenka a dokonca 4 pretekárky z Čiech . Za naplnenie súťaže pretekármi patrí veľké ĎAKUJEME vedeniu SAKFST no najmä organizátorovi podujatia Ing. Ľubomírovi Hečkovi a Dominike Multáňovej bez ich pomoci by sme sa určite nemohli tešiť takejto účasti .

Ing. Ľubomírovi Hečkovi a Dominike Multáňovej patrí ešte jedno veľké ĎAKUJEME za pomoc pri organizovaní celého podujatia ktoré nakoniec dopadlo na výbornú ako po organizačnej stránke tak aj počtom súťažiacich a plným hľadiskom čo sme naozaj nečakali .

Až na zopár malých chybičiek sa naša akcia vydarila za čo by sme sa ešte raz chceli poďakovať všetkým organizátorom a to najmä Jánovi Paľovi a Rastislavovi Furčákovi , ale aj všetký ostatným ktorý nám pomáhali s prípravou a s priebehom súťaže . Ďakujeme aj Tomášovi Tabačiarovi že v deň svojich narodením prišiel a potešil svojou účasťou , autogramom a fotkami návštevníkov akcie . 

ĎAKUJEME ! 

Fotogaléria

Produkty v článku

Súvisiace články

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

10 hlavných dôvodov, prečo podľa vedy prijímať bielkoviny

Pre správne fungovanie organizmu sú bielkoviny nesmierne dôležité. Sú zdrojom aminokyselín a enzýmov a sú nevyhnutné pre regeneráciu a budovanie svalovej hmoty. O ich význame pre telo a metabolické zdravie hovorí aj množstvo štúdií . Prinášame vám 10 hlavných a najmä vedecky podložených dôvodov, prečo by ste mali prijímať viac bielkovín. Zobraziť celý článok

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

The Shadow – šesťnásobný Mr. Olympia Dorian Yates

Meno Dorian Yates ste už určite počuli. Tento fenomenálny anglický kulturista, známy ako „The Shadow“ (Tieň), má nepochybne zaujímavý život. O jeho mladosti, kariére a zaujímavostiach z jeho života, sa dočítate v tomto článku. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.