CESTA NA OLYMPIU

CESTA NA OLYMPIU

Autor článku: Extrifit Slovakia

Ako som vám minulý týždeň sľúbil, že pre vás budem sledovať Vojtu Koritenského na každom kroku a sprostredkujem vám účasť na súťaži Mr. Olympia takpovediac z prvej ruky, tak sa hlásim s prvým reportom.

Lenže , nie je to taká sranda, ako som pôvodne myslel. Ide o to, že písať články v lietadle 11 kilometrov nad zemou pri rýchlosti 750 km / hod mi nerobí úplne najlepšie. Práve  tak ako cestovanie časom a v tom sme s Vojtom za jedno. Vyšli sme včera o ôsmej ráno zo svojich domovov a dorazili na zrejme najosvietenejšie  miesto na svete presne po 24 hodinách. Tu je ale práve polnoc, takže Vojto pôjde uloviť ešte nejaký steak do reštaurácie a hurá do pelechu.

Čo sa týka Vojtu, po lete je jeho forma ľahko natiahnutá vodou, svaly trochu prázdnejšie, ale nič zásadné, čo by sa nevyladilo počas nasledujúcich niekoľkých hodín aklimatizácie. Zajtra máme naplánovaný tréning, počítam, že v gyme budú aj ďalší účastníci Olympie, potom váženie a deň potom sa už naplno rozbehne cirkus Mr. Olympia. Takže zatiaľ nič moc zábava pre vás, ale nebojte, nejaké zaujímavejšie fotky nasekáme už zajtra. Držte Vojtovi palce a čoskoro sa opäť ozvem.

Komentáre:

Súvisiace články

POCHUTNAJTE SI NA PROTEINE TROCHU INAK

Autor článku: Kateřina Holmanová

Kateřina Holmanová, Majsterka ČR v kategórii Bikiny fitness, si pre vás opäť pripravila pestrý výber zdravých a predovšetkým nutrične skvelých dobrôt. Nikdy nebolo jednoduchšie dodržiavať vyvážený jedálniček, než tomu bude po získaní týchto skvelých receptov. Maškrťte zdravo a rozumne ! SÓJOVO  JABLKOVÝ ZÁVIN 200g sójovej odtučnené múky 90g vanilkového…

Zobraziť celý článok