EXTRIFIT TEAM OPäŤ NA SLOVENSKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najprv  sa  príjemne porozprávame s Extrifit Teamom, odpovieme na vážne aj menej vážne otázky, odovzdáme pár dobrých tipov na stravu, tréning aj doplnky. Určite sa nájde čas na zákulisné informácie o točení obľúbeného seriálu On The Top, dozviete sa od Vojtu o účasti na Mozoláni Classic, Sabina a Noro pridajú pár zážitkov z cesty po USA a mnoho ďalšieho. Nebudú chýbať darčeky od spoločnosti Extrifit pre každého účastníka, ochutnávky produktov a súťaže o ceny.

 

Po seminári si pôjdeme zacvičiť, kedy uvidíte Českých  profesionálov Vojtu Koritenského a Tomáša Kašpara v akcii, možno aj v tréningovej spolupráci s legendou Slovenskej  kulturistiky a čerstvým profíkom Andrejom Mozolánim. Nejaký odvážlivec môže ochutnať vyhlásenú brutálnu intenzitu Milana Obořila ako  jeho sparing a ostatný môžu s nemým úžasom zízať na neľudskú silu najsilnejšieho muža ČR Petra Petráša. Obdivovatelia ženskej športovej krásy sa môžu na príklade Sabiny Plevákovej  a Andrei Neumannovej presvedčiť o tom, že vybudovať pevné  ženské tvary nie je taká zábava, ako sa na prvý pohľad zdá.

 

Skrátka, čaká vás parádna nedeľa plná skvelého rozprávania, parádnych výkonov a stretnutia so špičkovými športovcami Českej a Slovenskej republiky. Lovci spoločných selfíčiek a autogramov si tiež  prídu na svoje a tak si len na záver zopakujme, koho  si môžete "uloviť" do vašich zbierok.

 

 

 

  • Vojto Koritenský- profesionál IFBB v kat. do 212 Lbs, finalista profesionálnych súťaží Mozolani Classic a Body Power, jeden z najpopulárnejších kulturistov v Českej a Slovenskej republike. Vojto je už vo veľmi slušnej forme a budete sa mať na čo pozerať.

 

  • Sabina Pleváková- víťazka všetkých významných amatérskych súťaží v kategórii Bikiny Fitness. Jedna z najpopulárnejších fitnessek Slovenskej a Českej republiky. Sabina je pojem, netreba viac dodávať.

 

  • Milan Obořil- obľúbený mladý Český kulturista, neustále sa zlepšujúci a vynikajúci motivátor. Juniorský Majster sveta, finalista Olympia Amateur.

 

  • Andrea Neumannová- milovaná i zatracovaná osobnosť Slovenskej  fitnes scény. Na Extrifit training day môžete ohodnotiť jej progres a osobu podľa vlastnej,  skúsenostiz prvej ruky . Potom sa priradíte do prvej skupiny.

 

  • Tomáš Kašpar- tažkotonážník profesionálnej divízie IFBB. Milovníci obrovských objemov si prídu na svoje.

 

  • Petr Petráš- a milovníci skutočnej brutálnej  hmoty a sily mimo ľudské chápanie budú chrochtať blahom v prípade Petra Petráša. Peter pôjde svoj klasický tréning. Už ste niekedy videli 400 kg Mŕtvy ťah bez trhaček, iba s opaskom?

 

  • Noro Zajac- Žilinčanom netreba predstavovať. Noro je priamou súčasťou Mozolani fitness s mnohými znalosťami, ktoré sa vám môžu hodiť. Príďte skontrolovať, či sa po Arnold Classic moc nezalial.

 

  • Vanessa Hrubovčáková- benjamín Extrifit Teamu, resp. jeho Slovenskej časti- Extrifitslovakia a tretia na ME juniorov. Ak nechcete stratiť hlavu, nepozerajte sa jej do najmodrejších  očí v strednej Európe .

 

  • No a nemôžem nespomenúť ani samotného hostiteľa akcie- Andreja Mozolániho. Už len samotné toto meno stojí za návštevu a tak, ako sa on teší na nás, my sa tešíme na neho. Comeback Andreja bude jednou z najsledovanejších udalostí sezóny a aj porovnávačka Vojtu s Andrejom bude obrovskou šou pre fanúšikov, tým som si istý. Ako to asi dopadne ? Možno, že nedeľa napovie ...

 


Takže ešte raz: 3. 4. 2016 o 11:00 hod sa opäť stretneme vo vyhlásenom Mozolani Fitness v ZOC Max Žilina Príďte sa pozrieť, tešíme sa na vás.

 

 

 

 

Súvisiace články

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.