EXTRIFIT TRAINING DAY XVI

Všimli ste si, že za chvíľu tu sú už Vianoce ? Nie je to tak dávno, kedy sme robili Extrifit Traning Day v Kladne, kde nám dievčatá behali v pôsobivých mikrogaťkách a sotva sme sa spamätali , máme tu metelice , predvianočné stresy a hroziaci bankrot rozpočtu. Tak si príďte oddýchnuť, posedieť, poklábosiť a tiež  pocvičiť ... A kam ? No na predvianočný Extrifit Training Day s poradovým číslom XVI. A ako obvykle pre vás pripravíme hŕbu lákadiel. V prvom rade v podobe našich osobností. Od minula zase pribudlo členom Extrifit Teamu pár titulov a tým najčerstvejším sa môže pochváliť ....

OSOBNOSTI:

Sabina Pleváková - V tejto chvíli ubehol práve 1 deň od zisku ďalšej medaily z Majstrovstiev Sveta a stala sa tak deň starou vicemajsterkou  Sveta 2016. Neviem, či tento titul pre ňu znamená viac, alebo menej, než jej ďalšie medaily z Európy, Slovenska, Arnold classic, Diamond Cup a EVL 's Prague, ale od toho tam máme vás, aby ste sa jej na to opýtali. A pozor ! Extrifit Training Day sa uskutoční iba týždeň od jej odletu na ďalšiu, tentoraz juniorské MS, takže uvidíte Sabinu v 100% forme. A dámy, kedy sa vám naskytne možnosť zatrénovať si s takou hviezdou ?

Vojto Koritenský - Určite netreba zdôrazňovať, že Extrifit training Day bude kľúčovou udalosťou jedného s ďalších dielov nekonečného seriálu On The Top. Takže či ste na tomto seriáli závislí, máte jedinečnú možnosť byť jeho súčasťou. Také prkotiny ako napríklad spoločný tréning s profesionálnym kulturistom, prehodenie pár slov o jeho účasti na Mr. Olympia, či aktuálny stravovací plán už nestoja za reč. Aj keď by som za takúto možnosť pred dvadsiatimi rokmi asi položil život ....

Tomáš Kašpar - Tomáš musel prerušiť sezónu, ale to neznamená, že ju ukončil. Za chvíľu ho čaká ešte Sher Classic, profi súťaž v Dubaji a Tomáš chce prevetrať pierka chalanom arabským. Každopádne na Extrifit Training Day dorazí brutálny, veľký, tvrdý, proste Profi Open. A vy budete len zízať, pretože ho vyzlečieme , pre názornú ukážku formy, to vám sľubujem.

Radek Lonc - Ďalší mastodont, ktorý ešte nechce povedať posledné slovo a usilovne maká na odstránení nedostatkov v dolnej polovici tela. Myslím, že aj vám príde vhod, zistiť, ako zlepšiť partie, ktoré vám práve  extra nerastú. A o svojich 57 cm pažiach už toho Radek narozprával dosť.

Petr Petráš - A keď už sme pri tých číslach a monstr rozmeroch ... Petr mal tento rok obrovskú smolu, zranil sa na MS v powerliftingu, ktoré aj napriek zraneniu v pohode vyhral, ​​ale je pomaly, ale isto späť. Sám som zvedavý, aké závažia použije na tréningu, a myslím, že nebudem sám.

Vlasta Kužel - No, ak ale budú títo dvaja v jednej miestnosti, obávam sa, aby sa nemuseli navozit kotúče z okolia 100 km. Aj Vlastik má za sebou úspešný rok, nové tituly, nové rekordy v Benči a myslím, že dokáže odovzdať pár dobrých tipov, ako si môžete zlepšiť výkony v tomto kľúčovom cviku. Ostatne, kto iný by vám mal radiť s Benčom , než svetový rekordér v tejto disciplíne, že ?

Norbert Zajac - Aj Noro koketuje momentálne s Lift. Napriek tomu je oveľa známejší ako kulturista. A úspešný kulturista, ktorý má za sebou úspešnú a dlhú sezónu. Zároveň je neustále v dobrej forme, takže by vás mohlo zaujímať, ako to urobiť, aby ste sa za seba nemuseli po diétach hanbiť.

Milan Obořil - Milan rastie. Kysne, by bol lepší výraz. Sezóna zrovna nevyšla podľa jeho predstáv, ale do tej novej sa zjavne pustil s o to väčším nadšením a vervou. Mali by sme ho o tom trochu vyspovedať.

Andrea Neumannová - V neposlednom rade tu máme ďalšiu zástupkyňu Bikiny Fitness a fenomén sociálnych sieťach Andreu Neumannovú. Andrea je nielen skvelou pretekárkou, ale tento rok sa jej darilo aj na poli trénerskom. Jej zverenkyňa bodovali a klientky majú výsledky. Možno vám pustí pár dobrých tipov na zlepšenie postavy zadara ..

Slavoj Bednář - kulturistických profesionálov alternatívnych federácií je ako maku, ale v Extrifit Teame je ten najlepší. Dva tituly Mr. Universe a profi Majstra sveta hovoria za všetko. Slavoj Bednář vám porozpráva o súťažení mimo IFBB a o svojich nadchádzajúcich plánoch. Nudiť sa rozhodne nebudete.

Tomáš Tabačiar - Tomáš tento rok svoju fromu neustále zlepšuje . Po účasti na DIAMOND CUPE v Žiline, ARNOLD CLASSIC EUROPE a EVL S v Prahe dorezí na training day  týždeň po súťaži DIAMOND CUP v Athénach tak že froma bude parádna . 

SÚŤAŽE

Aj tentoraz si zaúťažíme . Než sa všetci povyfotia , než sa podpíšu všetky kartičky a než  sa naši borci pripravia  na tréning, vy môžete vyhrať nejaký skutočne hodnotný doplnok. Súťaž bude férová, v dvoch disciplínach. Jedna pre slečny, druhá pre chlapov. Disciplíny zase vymyslíme nejaké extra .. šetriť nebudeme.

 

NIEČO EXTRA ...

Ochutnávky nových produktov. Dlho sľubované a dlho očakávané kaše, pudingy, palacinky, atď., Už asi budú v čase konania Extrifit Training Day v predaji, ale to vám iste nezabráni v tom, nejaké ochutnať. Každopádne vás čakajú Extrifit Girls a tégliky s  príchuťou obľúbených proteínov, BCAA, Aminofree a .... Ochutnávky sladkostí z proteínov. Zraz bude v Decembri. To je čas koláčikov  a pečenia, niečo pre vás prichystáme. Dievčatá  napečiú buchty. Z proteínu, samozrejme.

A tiež nezabudneme na predvinočný  čas, teda skôr předmikulášsky . Takže kto bol hodný a zlepšil sa v objemoch, dostane od Mikuláša darček. Kto sa na to vykašľal cez rok, dostane od čerta uhlie .. Nemalo by to byť vlastne obrátene ? Každopádne budú drobné darčeky pre všetkých účastníkov zdarma. Keď je niečo zadarmo, nemá cenu sa o tom ďalej baviť. Sem s tým.

KEDY A KDE TO VLASTNE CELÉ BUDE ?

Extrifit training day sa bude konať v sobotu 3.12. v Extrifit Gyme v Hradci Králové od 14:00 hod. Od 14:00 zahájime seminár, ktorý trvá spravidla 2 hodiny, potom budú nasledovať vyššie spomínané aktivity. Koniec bude záležať predovšetkým na vás. My sme pripravení si ho užiť s vami naozaj naplno. Všetci Extrifiťáci sú srdečne pozvaný a dúfame, že vytvoríte minimálne tak skvelú atmosféru, ako tomu bolo naposledy v Kladne.

BUDEME SE TEŠIŤ !

 

 

Produkty v článku

Súvisiace články

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Tipy na fitness jedálniček pre ženy

Pri dodržiavaní zásad zdravého stravovania je v oblasti fitness možné jesť a nepriberať. Rozhodnúť sa pre stravovací fitness program nie je vôbec jednoduché – vyžaduje si sebavedomý a zároveň trpezlivý prístup, navyše triezvy úsudok bez fám a mýtov zo sveta fitness chudnutia. Nech sa páči – dnes podávame inšpirácie na zdravý jedálniček pre ženy! Zobraziť celý článok

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Kedy piť proteín pri chudnutí?

Vo svete športu a fitness je úplne bežné piť na zdravie, krásu a kondíciu. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú aj proteínové výživové doplnky. Z množstva dostupných vyberáme obľúbené proteíny pri chudnutí. Aj tie ďalej rozlišujeme na základe typu, účinkov, použitia a dávkovania. Tieto kritériá umožňujú lepšie sa orientovať v sortimente, vďaka čomu bude chudnutie efektívnejšie. Zobraziť celý článok

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.