NAVŠTÍVTE NÁS NA EVL'S PRAGUE PRE 2016

 

Že má niekto profíka na stánku? Ukážeme tri. Že budú mať súťažné fitnessky za pultom? Vytasíme sa hneď s dvoma a do zálohy nasadíme kvantitu v podobe celého oddielu pôvabných Exrifit Girls. Že sa môžete pozrieť na reprezentantmi? Hahaha, z rukáva ťaháme Majstrami Sveta, Európy, EVL 's, Olympie Amateur, všetko, čo si panstvo ráči zamanout. A zvyšok odporu zadupať svetovými rekordmanov v silových športoch. Tak už viete, kde sa hrá prvá liga v ČR? Jasne, je to v oranžovom stánku Extrifit. A túto áčkový skvadru môžete navštíviť tento piatok a sobotu na najlepšej súťaži v strednej a východnej Európe a možno celé, na prestížnej a čím ďalej lepší EVL 's Prague 2016!

Príďte sa porozprávať s Vojtom Koritenským- jedným z najpopulárnejších kulturistov ČR, tohtoročným účastníkom Mr. Olympia, víťazom profi GP a Olympia Amateur a Arnold Classic.

Váš ženský doprovod (a nielen ju) bude iste zaujímať Sabina Pleváková, pretekárky s najlepšou súťažné bilanciou v kategórii Bikiny Fitness. Víťazka všetkých prestížnych amatérskych súťaží.

Vyfotiť sa pravdepodobne budete chcieť aj s Andreou Neumannovú, ktoré zdravotné komplikácie znemožnili štart na tejto súťaži. Ale aspoň bude mať táto finalistka Olympia Amateur a Diamond Classic viac času na vás.

Iste si nenecháte ujsť príležitosť porozprávať sa aj s profesionálom federácie NABBA Slavoj Bednářom. Slavoj sa s vami určite rád podelí o svoje skúsenosti z prípravy na súťaž a porozpráva vám o tom, aké to je, byť špičkou v tejto federácii.

Alebo na kus reči môžete vyzvať Nora Zajaca, víťaza Diamond Cup a strieborného z Olympia Amateur. Verte, že bude rád a odnesiete si nielen mnoho užitočných rád, ale aj skvelý dojem z tohto športovca.

Ten vám ostatne na dlho utkvie v pamäti po stretnutí s obrovitým Petrom Petráš. Neuveriteľne skromným chlapisko s neuveriteľnou smolou, ktorá ho tento rok stretla na MS, ktoré aj so zranením drvivo vyhral. Ale myslím, že vaše vyjadrená podpora tomuhle Majstrovi sveta v lifte, môže v rekonvalescencii jedine pomôcť. Peter sa na stánku ukáže v sobotu a bude vám k dispozícii po celý čas Expa.

A potom tu máme ešte borcov, ktorí budú v súťažnom záprahu, ktorým môžete fandiť, ​​kosba vám hlasivky budú stačiť. Ale nebojte sa, ani o ne neprídete.

V piatok od 11: 00-13:00 môžete pogratulovať k novému svetovému rekordu v Bence a popriať veľa šťastia v EVL 's bench Vlastovi Kužeľovi do sobotňajšieho závodu.

V piatok od 13: 00-15:00 si príďte pozrieť zblízka monštruózne objemy Radka Lonca, ešte než vystúpia na pódium v ​​kategórii nad 100 kg taktiež v sobotu.

A od 15:00 - 17:00 si u nás môžu dať zraz fanúšikovia Milana Obořila, prísť si pre podpis, spoločnú fotku a taktiež mu zaželať úspech v kategórii do 100 kg.

Tomáša Kašpara si potom môžete do sýtosti užiť v programe EVL 's Prague Pro, tzn. na stretnutie s fanúšikmi Meet & greet a tlačovke s profíkmi. No a samozrejme ho povzbudiť v súboji s najlepšími profíkov sveta.

Samozrejmosťou budú exhibície, súťaže v našom reklamnom bloku, fotky, produkty za zvýhodnenú cenu, nejaké kúsky oblečenia, ktoré nie je ešte na shope a hlavne ochutnávka nových produktov zn. Extrifit. A pozor! Každý, kto sa na Expe objaví v triku, mikine, legínach, tielku, s batohom Extrifit, dostáva od nás automaticky malý darček.

Ukážte, ktoré farby sú tie vaše, a poďme si to spoločne užiť. Budeme sa na vás tešiť na stánku Extrifit.

Fotogaléria

Súvisiace články

Zabezpečená online platba

Zabezpečená online platba

Vlastníme SSL / bezpečný certifikát

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.