PROJEKT- ODMENA ZA VÝSLEDOK - JE UKONČENÝ

 

 

 

 

Jarnú sezónu môžeme pomaly , ale isto považovať za ukončenú, medaily sú rozdané a nastáva čas odmeniť tých  najlepších  z vás .


EXTRIFITSLOVAKIA  na začiatku  roka vyhlásila ojedinelý projekt , kde sa rozhodla odmeniť tých  najlepších  pretekárov jarnej sezóny v mládežníckych kategóriách . Samozrejmosťou bola podmienka , že títo pretekári sa museli plne spoľahnúť vo svojej príprave iba na produkty značky Extrifit a ťažiť z ich účinnosti a funkčnosti .

Všetky podmienky potrebné k tejto akcii boli uverejnené s patričným predstihom , ich znenie bolo po celý čas trvania akcie nemenné a môžete si ich prečítať tu .

Ak teda patríte medzi tých  úspešných  medailistou  a medailistky majstrovských súťaží mládeže , ktorým patrí odmena za váš výsledok , venujte zvýšenú pozornosť nasledujúcemu textu .

 

 

 

https://www.extrifitslovakia.sk/photos/original/snimka-1-sk850_e578acb736a1374a02aa989ec8a8fb05.jpg

 

 

 

Dopredu  by sme vám chceli pogratulovať k vašim výsledkom a veríme, že výrobky našej značky k nim prispeli nemalou mierou. Zároveň vám chceme poďakovať za šírenie dobrého mena Extrifit, lebo vaše úspechy svedčia  o kvalite našich produktov a sú zdrojom radosti a povzbudenie do ďalšieho vývoja nových moderných produktov našej značky .

 

 

Teraz už k praktickému postupu:

 

 

1.  Napíšete e-mail na adresu objednávky@extrifitslovakia.sk
2.  Ako predmet e-mailu napíšete: Odmena za výsledok
3.  Všetky Vaše faktúry pochádzajúce z e-shopu www.extrifitslovakia.sk  oskenujete, alebo ofoťte a priložte  ako prílohu do e-mailu.
4.  Do textu e-mailu napíšte Vami požadované druhy doplnkov značky Extrifit v príslušnej hodnote. Tzn. 100 alebo 50% z vašich faktúr. K jednotlivým doplnkom pripíšte práve aktuálnu cenu výrobku na e-shope  .
5.  V e-maile nesmie chýbať vaše celé meno, adresa, na ktorej bývate a predovšetkým kontaktný telefón na vás.

 

 

V prípade akýchkoľvek nejasností volajte na tel. Číslo 0903558722 p. Andrej


 

 

Mail pošlite najneskôr  do konca mesiaca júna. Správu o doručení vášho e-mailu dostanete v odpovedi. Potom nám určite radi doprajete čas na vyhodnotenie vašich požiadaviek a ich overenie. Medzitým budete kontaktovaný na vami uvedenom telefónnom čísle, aby sme sa mohli spoločne dohodnúť na odovzdaní  a vašom mediálnom zviditeľnení  formou rozhovoru a fotografií.Pre EXTRIFITSLOVAKIA  je to potvrdenie vašej dôvery v naše výrobky. Potvrdenie , ktoré vydali úspešní športovci-medailisti mládežníckych kategórií roku 2015, spoliehajúci na doplnky výživy našej značky.

 

 

 

 

Súvisiace články

Odoberajte novinky

Dostávajte pravidelné informácie o novinkách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

Vyplnením kontaktných údajov vyjadrujete súhlas so spracovaním vašich údajov v rámci Extrifit Slovakia
a pravidelné zasielanie noviniek.
Je možné sa z pravidelného odoberania noviniek kedykoľvek odhlásiť cez zaslaný newsletter.
Týmto vyhlasujeme, že vaše údaje nebudú použité na iné účely.